Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

aaaaaaaa herkeşler sölüyo ben sölemicem:) bir sır olarak kalacak en azından bi kaç gün daha

benim kitap hala temin ediliyo gözüküyo
mailime de dönmedi alçak idefix
keşke ordan almayaydım

Ay çok geçmiş olsun canım

tüm herşeyi tamamladım bugün, hediye paketine kadar aldım ama gel gör ki hala kitaplarım sipariş hazırlanıyor diyor sevgili kurbancım bak gecikme benden sebepli değil görüyordun ben herşeyi hazır ettim, kitapyurdu hazır edemedi hala

Benim kargomda daha yola çıkmadı kitapyurdundan çok bekletmek istemezdim ama artık yapacak bişey yok bana gelecek ben göndereceğim üzgünüm en az 1 haftayı bulur.

bence benim, çok pis şüpheleniyorum senden
Valla sen değilsin ya gerçekten bak

Olsun canım nasip değilmiş demekki banaysa sıkıntı değil

hızlı servis olmuş seninki

vikitap üyeliği açtım. arkadaş olarak ekleniyormu?
asmunikal kullanıcı adım

edit: pardon kitap sayfası sandım
Burası Da kitap sayfası sayılır ya olsun ekleyim seni bende

Ne olduğunu çok merak ettim ya

Benim kargomda daha yola çıkmadı kitapyurdundan çok bekletmek istemezdim ama artık yapacak bişey yok bana gelecek ben göndereceğim üzgünüm en az 1 haftayı bulur.
Tek kitapyurdu kurbanı ben sanıyordum değilmişim kitap yurdundan gelirse normal kargo bir günde ulaşıyor merak etme cumartesi de kargo verebiliryorsun zaten pazartesi ye elinde olur olmadı salı çarşamba çok geç olmaz bence yine de

benim de gecikirse idefix yüzünden
valla maile cevap yazsınlar olmadı iptal edip gidip bi d&r mağazasından alıcam
tezcanlıyım ben gelemiyom beklemeye

benim de gecikirse idefix yüzünden
valla maile cevap yazsınlar olmadı iptal edip gidip bi d&r mağazasından alıcam
tezcanlıyım ben gelemiyom beklemeye

sakin özgem daha bugün ilk gün, yarın mutlaka hallolur kitaplar haftasonuna kadar rahatlıkla gönderirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…