Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

aaaaaaaa herkeşler sölüyo ben sölemicem:) bir sır olarak kalacak en azından bi kaç gün daha

benim kitap hala temin ediliyo gözüküyo
mailime de dönmedi alçak idefix
keşke ordan almayaydım :mad:

O değilde yaptığım hatalar bitmiyor:KK70: Bir arkadaşıma da kargo hazırlıyordum. Ona koymam gereken birşey eksik sanırım kurbanımın paketine eklemişim :KK70::KK70: Acaba fark etmediğim nasıl bi hata daha yaptım:KK70:
Anlayış gösterin bana çok hastayım ateşten artık beynim yanmış sanırım:oops:

Ay çok geçmiş olsun canım

tüm herşeyi tamamladım bugün, hediye paketine kadar aldım ama gel gör ki hala kitaplarım sipariş hazırlanıyor diyor :KK12: sevgili kurbancım bak gecikme benden sebepli değil görüyordun ben herşeyi hazır ettim, kitapyurdu hazır edemedi hala :KK12:

Benim kargomda daha yola çıkmadı kitapyurdundan çok bekletmek istemezdim ama artık yapacak bişey yok bana gelecek ben göndereceğim üzgünüm:KK43: en az 1 haftayı bulur.

bence benim, çok pis şüpheleniyorum senden :KK45:
Valla sen değilsin ya gerçekten bak:KK70:

Bir güzel birde kötü haberim var.
Kurbanım yarın kargosuna kavuşacak. Şimdi teslim ettim geldim.
Kötü haberim ise iş yerine dönünce suratıma çarptı. Kitap ayracı ve yazdığım notu eklemeyi unutmuşum:KK43: Çok üzüldüm kurbanım umarım beni affedersin. :KK43:
Olsun canım nasip değilmiş demekki banaysa sıkıntı değil :-)

Kızlar sitelerden bahsedilmişken kargolar genelde bana genelde çok geç ulaşır .
Bende düşündüm,taşındım bana ulaşacak oradan kurbanıma olacak filan derken ''sene herhalde 2016 olur'' dedim. :KK53:
D&r nin sitesine baktım,ayraç,defter,kitap,kalem var.En iyisi direkt olarak kurbanıma gitsin dedim.
Benimde eklemek istediklerim vardı ama yetişemeyeceğini düşündüm. :oops:

Bugün havaleyi yaptım,inşallah kazasız belasız ve eksiksiz kurbanıma ulaşır.
Artık bir sorun olursa da 2.paket hazırlarım. :KK51:
:KK70: hızlı servis olmuş seninki:-)

vikitap üyeliği açtım. arkadaş olarak ekleniyormu?
asmunikal kullanıcı adım

edit: pardon kitap sayfası sandım :KK43:
Burası Da kitap sayfası sayılır ya olsun ekleyim seni bende :KK66:

O değilde yaptığım hatalar bitmiyor:KK70: Bir arkadaşıma da kargo hazırlıyordum. Ona koymam gereken birşey eksik sanırım kurbanımın paketine eklemişim :KK70::KK70: Acaba fark etmediğim nasıl bi hata daha yaptım:KK70:
Anlayış gösterin bana çok hastayım ateşten artık beynim yanmış sanırım:oops:
Ne olduğunu çok merak ettim ya :-)

Benim kargomda daha yola çıkmadı kitapyurdundan çok bekletmek istemezdim ama artık yapacak bişey yok bana gelecek ben göndereceğim üzgünüm:KK43: en az 1 haftayı bulur.
Tek kitapyurdu kurbanı ben sanıyordum değilmişim:-) kitap yurdundan gelirse normal kargo bir günde ulaşıyor merak etme cumartesi de kargo verebiliryorsun zaten pazartesi ye elinde olur olmadı salı çarşamba çok geç olmaz bence yine de:KK66:

benim de gecikirse idefix yüzünden
valla maile cevap yazsınlar olmadı iptal edip gidip bi d&r mağazasından alıcam :KK62:
tezcanlıyım ben gelemiyom beklemeye

benim de gecikirse idefix yüzünden
valla maile cevap yazsınlar olmadı iptal edip gidip bi d&r mağazasından alıcam :KK62:
tezcanlıyım ben gelemiyom beklemeye

sakin özgem daha bugün ilk gün, yarın mutlaka hallolur kitaplar haftasonuna kadar rahatlıkla gönderirsin :KK69:

X