Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Ben de kanaviçeyle ayraç yapmayı planladım ama olmadı malesef. Vakitsizlik
Ya süperfikirmis vakit olsa gerçekten güzel olurmus
ben hep diyorum bi tane de çekiliş yapalım tek kurban ben olayım herkes bana hediye alsın diye ama beni kimse dinlemiyor
Kitap günü yapalım altın günü gibi her ay birine kitap yollayalim o zaman olur

Kızlar bakın blogumu biraz inceleyi verin http://mutluinsanlarkitapokurlar.kadinlarkulubu.com.tr/?m=1
Fikirlerinizi bekliyorum(kadınlar kulubu yazısı silip girip kuzular okurlar.kadinlarkulubu.com diye

ayy ne güzel yazmışsın öyleee, hem çok kalıcı bişey hem de birilerine yardımcı da olabilirsin. valla kıskandım diyecem de adım fesata çıkacak diye korkuyorum ama uzun zamandır blog açmak aklımda vardı, fikrini çalabilirim belki belli olmaz

Beğenmene sevindim Ayy sen mi fasetsin aaa koyu iftirasen benim tatlı karşimsinÇal kız okuruz senide

Deli planlar ama süper ya almak istediğimız kitapları liste yapsak valla süper

valla bana düşündükçe daha da mantıklı geliyor, bence bu çekiliş bitsin biz bunu bi göz önüne alalım neden olmasın ki yani

Süper fikir başla bu ay itibariyle banada link atmayı unutma takibe alayım seni

ayy tabiki haber veririm kuzumm, hatta senin de fikrini ve bilgilerini de alırım teknoloji cahili bir insan olarak

Özel mesajım her zaman sana açık kuzum istediğin yardımda seve seve bulunuru.

gerçi bu ara pek kitap da okuyamıyorum. bi yandan kpss çalışmalar, bi yandan kursa git gel onun ödevlerini yap falan. ama en azından bi yarım saat zaman bulmam lazım mutlaka hergün, gün yetmiyor bana ya yetmiyoorrr
Bende bütün gün evdeyim banada yetmiyor nedense

Dimi ev isi,kitap oku,ders çalış,bakım yap,onu yap bunu yap anaaa gün bitmiş akşam olmuş alt komşum benle yasıt kızım hiç görünmüyorsun aynı evdeyiz aylardır seni göremiyorum diyo

yaklaşık 6 aydır bende bil fiil evde oturan bi insanım hala mahalleyi tanımıyorum azcık sosyalleşeyim diye kursa yazıldım, onda da hocayla başbaşayız, benden başka kimse istememiş yakın zamanda kursa başlamayı, adamla çalışmaktan çok geyik yapıyoruz

Ooohh negzel geyik tam benlik çok sivirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…