Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Of kargom çok yaklaşmış kurban ima alırken kendime de kitap aldim :) hazır fırsat geçmişken elime bugun alırsam kargomu yarın postalarim :)

Hiç fiyatlarını bile karşılaştırmıyorum başka bi siteyle :KK70: kitapyurdu duy sesimi arada hediye kitap gönder :KK70:
ayy hiç bişi göndermiyo yaa
sahi ben kızıp idefixten almıştım sanırım
sürekli kitapyurdundan alıyodum ve ayraç bile göndermez olmuştu, idefix arkadaşıma dergi kahve vs yollamıştı
hatta kitapyurduna msj atmıştım daimi müşterilerinize ufak jestler yapsanız diye, cevap da vermemişlerdi :KK62:

sürekli kitapyurdundan alıyodum ve ayraç bile göndermez olmuştu, idefix arkadaşıma dergi kahve vs yollamıştı
hatta kitapyurduna msj atmıştım daimi müşterilerinize ufak jestler yapsanız diye, cevap da vermemişlerdi :KK62:

ben idefixi en çok bu yüzden seviyorum. Her siparişte Sabit Fikir yolluyor, şehsen çok seviyorum bu dergiyi.

Ama çok ayraç yollamaz, kitap yurdu daha çok yollardı sanırım.

ben idefixi en çok bu yüzden seviyorum. Her siparişte Sabit Fikir yolluyor, şehsen çok seviyorum bu dergiyi.

Ama çok ayraç yollamaz, kitap yurdu daha çok yollardı sanırım.
gerçi bana göndermemişti idefix sabit fikiri bi önceki siparişimde
ben de ne bahtsizmışım arkadaş :KK53:

elim alışmış sürekli kitap yurdundan alıyorum...
oysa dr nin sitesinde falan daha uygun gördüğüm fiyatlar olmuştu...
alışkanlıklarımdan vazgeçemiyorum sanırım.:KK51:

Ben bi kere babilden alışveriş yaptım. Enparayla %50 iadesi vardı. Ondan faydalandım. İçinden kalem ve hediye öykü kitabı çıktı :) idefixi hiç denemedim.. Ama yine de elim kitapyurduna gidiyor. Ben de mail atayım madem :)

bende kitapyurdundan alıyorum, alışkanlık galiba :KK64: idefixle arasında çok fazla fiyat farkı var gibi geldi bana. geçen bi kpss kitabına baktım da kitapyurdunda aynı kitap 13.75 ken, idefixte 19.75 ti :KK57:
_meLinDa_ _meLinDa_ biraz senin şansın galiba kuzum, kitapyurdu bana her seferinde ayraç ve dergi gönderiyor, seni sevmemişler galiba :p

babil sitesi ne kadar güzelmiş yaa, uzun zamandır istediğim bütün kitaplar çok da uygun fiyatları ile var orda :KK57:
pişti olmamak için şimdilik almıyorum kitap ama sepette biriktirdim hepsini, hediyem gelsin pişti olmazsam alayım ordan :KK48:

bende kitapyurdundan alıyorum, alışkanlık galiba :KK64: idefixle arasında çok fazla fiyat farkı var gibi geldi bana. geçen bi kpss kitabına baktım da kitapyurdunda aynı kitap 13.75 ken, idefixte 19.75 ti :KK57:
_meLinDa_ _meLinDa_ biraz senin şansın galiba kuzum, kitapyurdu bana her seferinde ayraç ve dergi gönderiyor, seni sevmemişler galiba :p
beni kimse sevmiyo zaten :mad::mad::mad:

babil sitesi ne kadar güzelmiş yaa, uzun zamandır istediğim bütün kitaplar çok da uygun fiyatları ile var orda :KK57:
pişti olmamak için şimdilik almıyorum kitap ama sepette biriktirdim hepsini, hediyem gelsin pişti olmazsam alayım ordan :KK48:

Babil ile ilgili olumsuz yorumlar okuduğumdan sitesine bile bakmamışım şimdi fark ettim. Bakayım ben de.

Bu arada idefixde sanal kitap fuarı var, belki de baktğımız kitaplardan kaynaklıdır çünkü ben de idefixde hep daha ucuza görüyorum aynı kitabı.

X