Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

benim defterim kokulu:)
aynısından kendimede aldım:) lavanta kokuyo :) lavanta kokusu sevmeyen yoktur umarım:) (şu an genelleme yapıyorum kurbanım ağıma düşsün diye)

ben severim, eğer bensem hiç dert etme çok da beğenirim kesin
ya ben don alamadım
bizim burda öyles süslü püslü şeyler satan bir yer var.oraya da haftaya gelecekmiş. benim kurban donsuz kaldı

eğer bana alacaksan önemli değil, diğer çekilişten gelecek zaten kırmızı donum

Bende pazartesi alcam donu inş ve kargoya vereceğim. Salı kim hediyesine kavuşacak acaba
Aslında hangi gün gelceğini bilmemek daha iyi. Ben bi yerden kargo gelceği zaman gelen ana kadar o gün aklımda başka bişey olmuyor Hele içini bilmediğim bi paket aman tanrım diyorum

bende don almadım ya :) utanırım ben ayıp ayol:)
aynı ben yemınle hele böyle kıtap alıyorumda ıcıne suprız mınık bıseyler koyyular ya kalem kahve vs... onda bıle ne cıkcak dıye ölüyorum çok heycanlıyım hemde çift kat hem göndereceğim kişi beğencekmi? hem bana ne cıkcak:)

ben iç çamaşır bile çok zor alıyorum hele kırmızı ay:))))
ya bişi anlatim size yeni evliyim gittim bi iç çamaşırcıya suslu bişiler arıyorum
kız cıkarıyo bısey ben dıyorumkı ya onu cok açık başka bısey cıkarıyo ama buda cok kıs başka bısey cıkarıyo ama bununda arkası açık kız en son dedıki abla tam arkanda pazen gecelikler var ona bak ıstersen dedi ben tabi kıppppppkırmızı oldum çok utandım gosterdıklerınden bırını seçtim uçarcasına çıktım tikandan:)
hala çizgi film kahramanlı don kullanıyorum bende durum vahim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…