Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016)

Tüyo vermek isteyenler daha detay bilgi mi verse acaba:)

bana Aşk ve Gurur' u alma olur mu sevgili arkadaşım işin sürprizi kaçmasın
istediğimizi yazabildiğimiz gibi istemediğimizi de yazabiliriz herhalde

banada isteğiniz en sevdiğiniz kitabı alabilirsiniz yada okumak istediğiniz kitabı alırsanız beraberde okuyabilriz içinizden ne gelirse vikitapta okudukarımın bir kısmı var bakmak istersenizde fikir olur ama ben har tarzı severim

Evet çekilisimiz belli olmuş çok mutlu oldum. Genel olarak tanıtım yapmışsınız. Ben kime çıktıysam rahat ol arkadaşım.
Tarzımı türümü belirtmek istemiyorum. Çünkü senden gelecek olan ne olsa mutlu eder beni. Kütüphanem oldukça geniş ve her tarzdan tutkun olduğum birileri var. O yüzden seni yönlendirmektense senin içinden gelene sahip olmak beni mutlu eder. Hepimizde aynı endişe ya okuduğu kitabı alırsak diyoruz . Hayır benim için sorun değil. Buraya da yeni katıldım. Son okuduğum kitap dışında bildirimim olmadığı için fikir sahibi edinemiceksin özür diliyorum. Hiç yardımcı olmadım diye kızıyorsun ama ben herşeyle mutlu olurum sıkıntı yok

Daha önce birkaç kez yazdım .
Kişiler belli olduktan sonra ayrıntılı yazayım istedim.
Çoğu kitabı sever,okurum.Şiir kitapları ve kişisel gelişim kitapları hariç .
Vikitapta kitaplarımın tamamı olmasada kütüphanede olmayan bir şey gelirse mutlu olurum . (pasarofcaa)
Bende olan bir kitapsa tekrar okurum.
Onun dışında etkilendiği herhangi bir kitap olur.Benim açımdan problem yok.
Bir kitap kurdunun her daim okunacak listesi vardır ama ben yeni kitaplar/yazarlar tanımak istiyorum.O yüzden liste vermeyi düşünmüyorum.

çok güzel bir yazı olmuş

Al benden de o kadar

ya ben hafta içi yollarım muhtemelen kargomu bir sonraki haftaya kalmasın bana çıkan arkadaşım bekle beni haftasonu senin için çalışacağım bu arada adreslerinizi gönderin loliss e geç kalmayın ona göre
iyi geceler bu arada

Ben de bana kimin çıktığını yeni gördüm yarın olcak saniyodum tam süpriz oldu bu saatte:)
Ama su ana kadar hiç bisi ogrenemedim hakkinda kısmet :)

Ben gelecek her şeye historical ve ahmet batman tarzı benim seni şöyle sevdim yatırıp sevdim kaldırdım ayrı sevdim öyle böyle diil acayip sevdim tarzı kitapları sevmiyorum bunun haricinde her tarz okurum fantastik dram macera polisiye edebiyatın dibi şiir kitabı bile olur farketmez :))
En çok sevdiğim 5 kitabı solim
1.sefiller( günlerce ağladım cosette ye)
2.suç ve ceza
3. Güneş cavmasi 1-2
4. Göçebe
5. Ateş böceği şarkısı ve atesbovegi yolu:)

Bilmiyorum fikir verdi mi:))

Evert ben de böyle istiyorum :)

Günaydınlar
Ben de kurbanımı öğrendim, kitap seçimim kesinlikle onun okuduğu bir kitap değildir diye düşünüyorum.

günaydın şekerler
hadi hayırlı olsun. sabırsızlanıyorum siparişimi verdim bile pazartesiye gelir inşallah. ben de hemen paketler yollarım tabii loliss in bize adresleri yollaması lazım

Son düzenleme:
Günaydınlar
Hadi hayırlı olsun bakalım çekilişler olmuş . Bende öğrendim
Umarım okumamışsındır arkadaşım göndereceğim kitabı en büyük endişem o .
O kadar emeğin boşa gitmesini istemem.

Benimki kesinlikle okumamıştır,siparişini birazdan vereceğim.
Umarım sen de kendi kurbanının okumadığı, sürpriz bir kitap bulabilirsin.

Bu arada benim hep kargolarım beni teğet geçiyor, okulu adres versem ben çıktıktan sonra gelir, evi versem ben gelmeden döner.

Katilim için sorun değilse ptt şube vermek istiyorum. Tabii ptt ile gönderecekse. Burdan sesleniyorum sevgili katilim bir engelin varsa, ptt ile gönderemem diyorsan loliss'e ulaş o da bana bildirsin olur mu???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…