Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016) Hediyelerimiz

güzel günlerde oku canım. umarım beğenirsin. ben o kitabı 6 kez falan okudum :oops: ikincisi de var. beğenirsen devam edersin :KK37:

Bende şuan okuyorum 50. sayfalardayım. Mesleğimle aynı olduğu için ilgimi çektii şimdilik sadece ortağı öldü ne olacak merak ediyorumm :KK51::KK51:

2015-12-29 12.25.26.jpg

2015-12-29 12.25.43.jpg

2015-12-29 12.26.44.jpg

20151229_121610.jpg

Ve kızımın ilk oyuncağı
20151229_121829.jpg

2015-12-29 12.27.13.jpg

20151229_121445.jpg

kızın kısmetiyle geliyor Lavinim :emir_bebek::nazar: hepsi çok güzeller güle güle kullan :KK68: katilinin de kesesine bereket :KK37:
Boşuna mı adını Nil koyduk biz onun bereketli olacak inşallah. Katilimin özenli biri olduğundan kuşkum yoktu ama böylesine ince düşünmesini beklemiyordum. Beni hiç tanımayan birinden değer görmek çok duygulandırdı.

Boşuna mı adını Nil koyduk biz onun bereketli olacak inşallah. Katilimin özenli biri olduğundan kuşkum yoktu ama böylesine ince düşünmesini beklemiyordum. Beni hiç tanımayan birinden değer görmek çok duygulandırdı.

Göbüşünü gördüm yakalandııınnn :KK3:

Sevgili katilim Skosnob Skosnob aldığın her şeye bayıldımmm. çok çok mutlu ettin beniii. Özellikle hediye kartına yazdıkların çok güzeldi. Çok çekilişe katıldım ama ilk defa beni bu kadar özel hissettiren bir hediye aldım.

Canım bugün sana ulaşmasına çok sevindim.Dün şubeye gitmişti ama dağıtıma çıkaramadılar.
Bebiş için cinsiyetine uygun bir şey almak istedim ama yazdığın her şeyi okudum öğrenemedim:)Meğer o zamana kadar sen de öğrenmemişsin:)
Vikitap üyeliğim yoktu senin profiline girebilmek için açtım okumak istediklerinde gördüm kardeşimin hikayesini.Ben çok etkilenmiştim.Umarım sen de beğenirsin.
Yazdıkların için çok çok mutlu oldum.Beğenmene çok sevindim

Canım bugün sana ulaşmasına çok sevindim.Dün şubeye gitmişti ama dağıtıma çıkaramadılar.
Bebiş için cinsiyetine uygun bir şey almak istedim ama yazdığın her şeyi okudum öğrenemedim:)Meğer o zamana kadar sen de öğrenmemişsin:)
Vikitap üyeliğim yoktu senin profiline girebilmek için açtım okumak istediklerinde gördüm kardeşimin hikayesini.Ben çok etkilenmiştim.Umarım sen de beğenirsin.
Yazdıkların için çok çok mutlu oldum.Beğenmene çok sevindim
Kesene bereket canımmm ben de hepsini çok beğendim, çok zevkli bir insansın ayrıca. =

X