Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016) Hediyelerimiz

Yogunluktan dolayi acamadim açtıktan sonrada resmi yukleyemedim site sorun verdi anca eve gelince yükledim kusura bakmayın o_Oçok çok sevindim hediyeme:KK76:
_Lavin_ _Lavin_ çok çok teşekkür ederim kitabı daha önce hiç duymadım ama kapak falan çok ilgimi çekti sevecegimden eminim her tarz seviyorum yeniliklere acigim ama ilgimi cekti yılbaşından sonra en kısa zamanda okuyacağım eve dönünce çok çok teşekkürler yeni bir kitap keşfetmis oldum sayende :KK68: defter cok güzel
Ayrıca keçeden yaptığın ayrac ve kitap kılıfina bayıldım emeğine saglik:KK37: hediye ve not için ayrıca Teşekkürler :oops:
Eki Görüntüle 1729740 Eki Görüntüle 1730039

İLginç bir kitap konusuna baktım da :) siz okuyun bende merak ettim dili güzelse listeme eklicem :KK70:

Hediyemi merak edenlere :-) hmm o şemsiyeli cikokatam artık yok çok guzeldi kahvede ilerleyen saatlerde olmayabilir :-)
20151228_194335.jpg

_meLinDa_ _meLinDa_ yolladığın her şeye ayrı ayrı bayıldım. Fareler ve insanları okumak istediğimi yakalamış olmana ne demeli bilmiyorum :) diğer kitabı hiç bilmiyodum. Okuycam mutlaka çok merak ettim. Kitap ayracı, defter kalem hepsi özenle seçilmiş. Ve yanına koyduğun çikolata kahveler. Onları yeşil kesede ayrıca paketlemiş olman. Hediye paketlerin. Kitapçıklara bir şey olmasın diye o baloncuklu naylona sıkı sıkı sarmış olman. Gerçekten çok ince düşüncelisin. Teşekkür ederim arkadaşım :)
Yazdığın not bana özel kalsın paylaşmiyim ama çok tatlı şeyler yazmışsın hem de kendi el yazınla o sevimli kartın içine. Ellerine sağlık.

Sen bu kadar Özenli hazırlanmışken sana gelen hediyeler konusundaki talihsizliğine daha çok üzüldüm şimdi ..

A çok güzel beraber okuyabiliriz o zaman :KK52: :21:
Evettttt, o zaman başlamak için bir tarih belirleyelim aramızdaa

_Lavin_ _Lavin_ eline sağlık kesene bereket canım, kitabı ben de duymamıştım, siz okuyun bakalım beğenirseniz bi de okuruz :KK51:

İLginç bir kitap konusuna baktım da :) siz okuyun bende merak ettim dili güzelse listeme eklicem :KK70:

Kızlar yazarın Şehir ve Şehir adlı kitabını okuyup çok beğenmiştm. Bu kitabı da uzun zamandır listemdeydi. Michael Ende'nin Bitmeyecek Öykü'süne benzer bir kurgusu olunca neden olmasın dedim. deadline deadline ın okumadığına zaten emindim.

Afiyet olsun tatlımm
Teşekkür ederim :-)

Evettttt, o zaman başlamak için bir tarih belirleyelim aramızdaa

Kızlar yazarın Şehir ve Şehir adlı kitabını okuyup çok beğenmiştm. Bu kitabı da uzun zamandır listemdeydi. Michael Ende'nin Bitmeyecek Öykü'süne benzer bir kurgusu olunca neden olmasın dedim. deadline deadline ın okumadığına zaten emindim.
Evet okumamistim ama film gibi bir kitap söyle göz attım da fantastik macera filmi izler gibi mürekkep yürek diye bir film vardı nedense onu animsadim :-) yılbaşında evde değilim dönünce okuyacağım tarih belirleyelim beklerim dersen 6 ocaktan sonrada anlasabiliriz lavin:KK66: bu arada salı kontrolün var galiba umarım hersey yolundadir sağlıklı hayırlı bir evlat olur umarim:KK66:

Teşekkür ederim :-)

Evet okumamistim ama film gibi bir kitap söyle göz attım da fantastik macera filmi izler gibi mürekkep yürek diye bir film vardı nedense onu animsadim :-) yılbaşında evde değilim dönünce okuyacağım tarih belirleyelim beklerim dersen 6 ocaktan sonrada anlasabiliriz lavin:KK66: bu arada salı kontrolün var galiba umarım hersey yolundadir sağlıklı hayırlı bir evlat olur umarim:KK66:
O zaman sen ne zaman eve dönersen o zaman tarih belirleyelim.

Eve yarın kontrolüm var, sabırsızlıkla bekliyorummm

image.jpeg
Yaaaa bütün günün yoğunluğunun,yorgunluğunun üzerine ne güzel bir akşam oldu bu böyle.İyi ki şirkette açmamışım paketimi.
soslusarma soslusarma çoook teşekkür ederim canım.O kadar mutlu oldum ki keşke heyecanımı görebilseydin.Yarım saattir eşimle fotoğraf çekiyoruz senin emeğine yakışan fotoğraf olsun diye:)Eşimin bile o kadar hoşuna gitti ki:) Kitap seçimin harika.Kendim gidip almazdım ama o kadar çok duydum ki kitabı okumasam meraktan çatlardım.Bir de en çok etkilendiğin kitabı gödermişsin.Onun için ayrıca teşekkür ederim.Kalpli notların,özenli yazın,güzel dileklerin hepsi hepsi inan çok mutlu etti beni.
Küçükken en sevdiğim çikolatayı göndermişsin.Bir de çocukluğuma döndüm mis gibi:)

Eki Görüntüle 1730297 Yaaaa bütün günün yoğunluğunun,yorgunluğunun üzerine ne güzel bir akşam oldu bu böyle.İyi ki şirkette açmamışım paketimi.
soslusarma soslusarma çoook teşekkür ederim canım.O kadar mutlu oldum ki keşke heyecanımı görebilseydin.Yarım saattir eşimle fotoğraf çekiyoruz senin emeğine yakışan fotoğraf olsun diye:)Eşimin bile o kadar hoşuna gitti ki:) Kitap seçimin harika.Kendim gidip almazdım ama o kadar çok duydum ki kitabı okumasam meraktan çatlardım.Bir de en çok etkilendiğin kitabı gödermişsin.Onun için ayrıca teşekkür ederim.Kalpli notların,özenli yazın,güzel dileklerin hepsi hepsi inan çok mutlu etti beni.
Küçükken en sevdiğim çikolatayı göndermişsin.Bir de çocukluğuma döndüm mis gibi:)

ayy bunlar da çok güzelmiş, güle güle kullan canım :KK68: soslusarma soslusarma nın da kesesine bereket :KK49:

Eki Görüntüle 1730297 Yaaaa bütün günün yoğunluğunun,yorgunluğunun üzerine ne güzel bir akşam oldu bu böyle.İyi ki şirkette açmamışım paketimi.
Bu kitabın adını her yerde duyuyorum ya bende bir ara okuyacağım galiba:-) Güle güle oku canım hediyelerin de çok guzelmis:KK66:

hediyelerinize bayıldım lavin enteresan bir seçim olmuş burdaki kitapların hepsinin alıp okuycam:)
hepiniz çok zevkli seçimler yapmışsınız kızlar tebrik ederim:)

hediyelerinize bayıldım lavin enteresan bir seçim olmuş burdaki kitapların hepsinin alıp okuycam:)
hepiniz çok zevkli seçimler yapmışsınız kızlar tebrik ederim:)

Kitap Zevkim topicteki pek çok kişiye göre farklı kalıyor zaten. Fantastik,bilim-kurgu ve distopya çok seviyorum. Ama bu türler de çok emek istiyor, piyasa kitaplarından ayırmak zor oluyor ama tavsiye ederim önyargılı bakmayınızz.

güzel günlerde oku canım. umarım beğenirsin. ben o kitabı 6 kez falan okudum :oops: ikincisi de var. beğenirsen devam edersin :KK37:

X