Kitap Kurtları Yılbaşı Çekilişi (2016) Hediyelerimiz

Eveeeeet ilk şanslı benim. Bugün o kadar çok mutlu oldum ki, iyi ki katılmışım.
O paketi açtığımdaki heyecanı asla unutmayacağım.
Öncelikle aklımda hiç olmayan bir kişiden geldi hediyem.
Kim kim kim! Azıcık heyecan yaratayım sonunda söyleyeyim. :KK28:

Çoook teşekkür ediyorum, dün mesajında inşallah seni mutlu eder bu yoğun zamanında demiştin, gerçekten de mutlu oldum. Göndermiş olduğun kitabı okumamıştım hatta yazarının ilk defa bir kitabını okuyacağım. Okumadığım bir yazarı tanımama vesile olduğun için de tekrardan teşekkür ederim. Ayrıca ayaklarım artık hiç ama hiç üşümeyecek çünkü hem çok tatlı bir çorabım hem de yüreğimi ısıtan hediyelerin var artık.
loliss loliss canım iyi ki yolumuz burada kesişmiş!! :KK15:

Eklentiler

• IMG-20151222-WA0009.jpg
    IMG-20151222-WA0009.jpg
    94,1 KB · Görüntüleme: 281
  • IMG-20151222-WA0008.jpg
    IMG-20151222-WA0008.jpg
    88,6 KB · Görüntüleme: 260
deadline deadline
teşekkür ediyorum tekrar.
yaşadığın yeri kargonun üstünde gördüm. gerçekten bişeyler bulman zor olan küçük bi yer.yinede hiç bişeyden eksik kalmamışım..
çok teşekkür ederim.
özellikle tess in adını görünce yırtarcasına açtım..:cool:
kesene bereket. tabikide sevdiğim bir yazar ve okumadığım aklımda olan bir kitaptı...

IMAG0415.jpg IMAG0416.jpg IMAG0417.jpg

Sigmur coooooook teşekkür ederim kargoyu eşimle açtık o benden daha heycanliydi:)
Bu ne bir sürü şey gelmiş dedi bidakine bende katil cam dedi:)

Ve kitabı tabiki okumadım martı kitabıni çok sevmiştim aynı yazarmis , tikama bayildim ama en çok kitabıma sonra nisan süsüne çok zevklisin çok mutluyum su anda:)

Taaa taam hediyem geldi. @melikeeee canim kesene bereket cok tesekkur ederim. Kalemden endise etmissin ama bayildim. Defterime de ayracima da. Kitap hakkinda bi fikrim yok ozellikle renk vermedim kime cıktiysam onun sevdigi gelsin istiyordum oyle de olmus mutlu oldum. Kahvem ve cikolatam esliginde keyifle okuyacagim.
20151224_135128.jpg 20151224_134931.jpg

Taaa taam hediyem geldi. @melikeeee canim kesene bereket cok tesekkur ederim. Kalemden endise etmissin ama bayildim. Defterime de ayracima da. Kitap hakkinda bi fikrim yok ozellikle renk vermedim kime cıktiysam onun sevdigi gelsin istiyordum oyle de olmus mutlu oldum. Kahvem ve cikolatam esliginde keyifle okuyacagim.
Eki Görüntüle 1726747 Eki Görüntüle 1726750
beğenmene çok sevindim umarım kitabı da seversin ben çok sevmiştim, garip bir şekilde sanki benim hediyem gelmiş gibi mutlu oldum :KK200::KK200::KK200::KK200:

benim hediyelerim __giz__ __giz__ den. o kadar ince düşünmüş o kadar güzel bir paket hazırlamış ki nasıl mutlu oldum anlatamam :KK68: çok teşekkür ederim.
kitapların ikisini de okumadım bu arada. hatta dün aklımdan geçmişti Doğunun Limanlarını alsam mı diye. bu da ilginç bir sürpriz oldu :KK55:

Eklentiler

• IMG_5996.JPG
    IMG_5996.JPG
    94,7 KB · Görüntüleme: 180
  • IMG_5997.JPG
    IMG_5997.JPG
    92,7 KB · Görüntüleme: 176
Son düzenleme:
X