Mutfak Püf Noktaları kitap hakkında bilgi arkadaşlar lütfen

tobi

gel 2011 geeel gel :)
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
1.313
0
arkadaşlar nişanlıyım gerçi evlenmeme 2 sene var kısmetse ama yemek konusunda tecrübesizim değşik pasta ve yemekler öğrenip kendimi geliştirmek istiyorum..bana önerebilceğiniz pasta ve yemek tarifleri olan bi kitap varmı yardım edin şu kardeşinize sevaptır ya sonra koca beni boşamasınkaydirigubbakcemile3

Elinin altında internet varken kitaba ne hacet arkadaşım.
Hem daha 2 yıl varmış, o zamana kadar öğrenirsin, bence sen şimdiden internetten al tarifleri yapmaya başla. Birde ajanda edin kendine, güzel olan tarfileri not et. Ama çok istiyorsan, emine beder kitaplarını al, anam babam yemekleri var, zor bulunan malzemeler yok onda.
Oktay ustadanda şaşma. Ama dediğim gibi denem yanılma yoluyla öğrenebilirsin, buda zaman alır.

Bu konuda biraz tecrübesizimdir diyorsan sana çok faydasını göreceğin bi kitap
ANNE WILLIAN kesinlikle mükemmler sonuçlar çıkıyorkaydirigubbakcemile5sositososito gerçi benim anneden babadan gelme yeteneğim var ama yinede bu yazarın bütün kitaplarını edin derim..
Makarna yapımından salatalaraşutarafagitti tavuk yemeklerinden keklere pastalara kadar böyle kalın kapaklı oluyor bu kitaplarrrrr
Unutmaaaaa verdiği paraya değeceeeeekkkkka.s.

Dün rastlamıştım zepp arkadaşımız yemek tarifi programı eklemiş.Ben indirdim çokta hoşuma gitti tavsiye ederim.

http://www.kadinlarkulubu.com/mukemmel-bir-yemek-tarifi-programi-t154263/index.html

canımcım not ettim kesinlikle yarın iş çıkışı bakıcam buna saolasına.s.

ben de evlenince acil tarafından bir kitap beğenip almıştım.
tamam cok faydası oldu ama internet varken kitap acaip yetersiz kalıyor.
öyle güzel siteler var ki,bir tarifi bir sürü farklı çeşidiyle bulmak mümkün.
bir de onları harmanlayıp sen yeni bir tarif oluşturuyorsun ki...
hmmm süper oluyor..
internet varsa kitap alma derim ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…