Kitap Günü Etkinliği

Kızlar En çok Hangi yayınevinin kitaplarını seviyorsunuz?

Ben ARKADYA ,PEGASUS ve EPSİLON yayınları kitaplarını seviyorum hem içeriği hem kapak tasarımı çook hoşuma gidiyor

Kasim ayini da ben aliyim mii:KK22:
ben isteri valla gel, soslusarma soslusarma da ister onun adına da kabul ediyorum:KK70:
kızlar siz ne dersiniz?

selam kızlar. kaçgündür gelemedim. nasılsınız
:KK3: ben de iyiyim canım, sen nasılsın nerelerdeydin bakıyım:KK53:

Ben ARKADYA ,PEGASUS ve EPSİLON yayınları kitaplarını seviyorum hem içeriği hem kapak tasarımı çook hoşuma gidiyor
kitaplığıma bi göz attım acaba hangi yayınlar var diye; arkadya, pegasus, epsilon hiç yok:KK53:
can, yky, timaş, nesil,kapı çoğunlukta, iş bankası var 8-10 tane de:KK49:
Can'ın beyaz kapaklarını çok seviyordum ben şimdi renklendirdi ya pek hoş gelmiyor artık ama çevirilerde özellikle çok başarılı bulduğum için yine de öncelik ondadır benim için...

ben isteri valla gel, soslusarma soslusarma da ister onun adına da kabul ediyorum:KK70:
kızlar siz ne dersiniz?

kitaplığıma bi göz attım acaba hangi yayınlar var diye; arkadya, pegasus, epsilon hiç yok:KK53:
Can'ın beyaz kapaklarını çok seviyordum ben şimdi renklendirdi ya pek hoş gelmiyor artık ama çevirilerde özellikle çok başarılı bulduğum için yine de öncelik ondadır benim için...
ben de onaylıyorum kasım ayına eklenmesini :KK28: @kitap_asigi

hiç dikkat etmemişim :KK48::KK48: eve dönünce bakayım bi kitaplarıma :KK48:

bu arada ben de onaylıyorum @kitap_asigi arkadaşımızın aramıza gelmesini :KK49:

ne yapıyorsunuz :KK6:
kitaplar yollanmaya başlanınca hareketlenir buralar diye düşünüyorum :cool:

benim siparişlerim bugün verildi kargoya, yarın bizim eve gider ama ben evde yokum :eek: cuma günü kargo firmasından alırım, pazartesi de gönderirim sanırım minervaya :KK48: seninkine de geri sayım başladı özge, heyecan var mı heyecan :KK73:

Kızlar günümüzden ayrılmak durumundayım. Sizi yarı yolda bırakmış gibi oluyorum ama mecburum biraz. İşten çıkartılıyorum. Önümde nasıl bir süreç var bilmiyorum.
Beni anlayacağınızı umuyorum.Değil bir ay 10 günlük bir işsizlik durumum bile şu an beni tepe taklak edecek.
Anlayışınıza sığınıyorum kısacası:KK43:
oy canım çok üzüldüm:KK43:( hayırlısı olur inşallah senin için

sonn 3 günnn :)) kızlar havalar ısındı iş gezme ev işi derken pestil çıkma modunu. günlerdir kitap alamadım elime inşallah geçici bi süredir.

kızlar siz ne dersiniz?

ben de onaylıyorum kasım ayına eklenmesini :KK28: @kitap_asigi

Bende onaylıyorum çok istedin kıyamam ben sana yaaa @kitap_asigi :KK60:

çok şükür diyelim :KK51: kitap aşığının katılmasını bende istiyorum :)

ptesi salı izin aldım :KK49: canım sıkıldı ama:cool: çalışmak bana göre :KK53:

hiç dikkat etmemişim :KK48::KK48: eve dönünce bakayım bi kitaplarıma :KK48:

bu arada ben de onaylıyorum @kitap_asigi arkadaşımızın aramıza gelmesini :KK49:

Cok tesekkur ederimm kizlar:KK15::KK71:

Katildim mi ben simdi:rolleyes:

benim siparişlerim bugün verildi kargoya, yarın bizim eve gider ama ben evde yokum :eek: cuma günü kargo firmasından alırım, pazartesi de gönderirim sanırım minervaya :KK48: seninkine de geri sayım başladı özge, heyecan var mı heyecan :KK73:
evet daha şimdiden sabırsızlanıyorum valla, hemen gelsin benim günüm :KK55:

Katıldın canım, yarin Atalante ekler seni kasım ayina inşallah :) hadi hayırlı olsun

Tesekkur ederim canim sagol:KK200:

Bana çok teşekkür etmen gerekiyo :p
Şaka bi yana çok istiyordun güzel oldu. Yerim boş kalmadıgı içinde mutlu oldum:KK68:

Simurgcum ya boyle bi durum sonucu gelmeyi hic istemezdim canim o_O:KK200:

@kitap_asigi canım bu ayki arkadaşa da kitapları yollayacaksan eğer vikitapı incelemeye başla hemen :KK48: _meLinDa_ _meLinDa_ seni yarın burdaki mesajlaşma grubumuza da alır, kararını verir 20sinden sonra gönderirsin hemen Hoppa

Tamam inceliyorum hemen:KK55:

Kitap aşığı hoşgeldin:)
Sabreden derviş muradına erermiş diyorum:) ne çok istedin keşke başka şey isteseymissin olcakmis bak:)

Hosbuldum tesekkur ederimederim :):KK200:

@kitap_asigi yeni mesaj oluşturup ekledim seni canım

Tamam canim tesekkur ederim:KK15:

X