Kitap Günü Etkinliği

Kızlar günümüzden ayrılmak durumundayım. Sizi yarı yolda bırakmış gibi oluyorum ama mecburum biraz. İşten çıkartılıyorum. Önümde nasıl bir süreç var bilmiyorum.
Beni anlayacağınızı umuyorum.Değil bir ay 10 günlük bir işsizlik durumum bile şu an beni tepe taklak edecek.
Anlayışınıza sığınıyorum kısacası

ne desem bilemedim, üzüldüm çok
insanın başına herşey geliyo cidden, herşey insanlar için
diğer grubu bırakacak mısın?

biz napsak 1 ay öne mi gelse herkes yada yeni birini mi alacağız toplaşın kızlar

Diğer grubu bırakmıcam ilk ay bendeydı hedıyelerımı aldım. ıssız olcagımı dusununce tasarruf etmek zorundayım ne yazık ki. 20 lira cok bişey degil ama ne zamana dek işsiz olacagımı bilmiyorum. o yüzden işte
Benim günüm agustostaydı zaten.

Geçmiş olsun simurg hayırlısı olur inşallah. Bence bir ay öne kaydıralım

İnşallah uzun sürmez canim işsizliğin, gerçekten üzüldüm... hic birimiz ayrılmayalım demiştik ama du durumda da seni zorlayamayiz ki

Aa cok kotu olmus cok uzuldum canim ya
Insallah en kisa zamanda bulursun gonlunce guzel bi is

Çok üzüldüm senin adına
Geçmiş olsun simurg hayırlısı olur inşallah. Bence bir ay öne kaydıralım

İnşallah uzun sürmez canim işsizliğin, gerçekten üzüldüm... hic birimiz ayrılmayalım demiştik ama du durumda da seni zorlayamayiz ki

Bence de, su saatten sonra kimi bulucaz ki zaten

@__ATALANTE topik sahibesine sesleniyorum

Kızlar şu şekilde en mantıklısı sanırım.

Ağustos ayı = loliss

Eylül ayı = Y yesil_zeytin_

Ekim ayı = __giz__

canım benim çok üzüldüm ya gerçekten herşeyde vardır bir hayır, ben en yakın zamanda iş bulacağını umuyorum. yine de gel mutlaka sohbetini esirgeme bizden

bu arada kuzum sen bana kitap almıştın, ben de sana almak istiyorum. müsait bir zamanında bana adresini gönderebilirsen sevinirm. bir sonraki ay siparişimde senin için de küçük bişeyler hazırlamak isterim

inş canım bende öyle umut ediyorum.
aldım evet ama güle güle oku. karsılık istemiyorum hem ben buradayım nıye vedalasıyoruz. daha bunun yılbası cekılısı var hemen benı gozden mı cıkardınız aaaa.

yok kız ne gözden çıkarması aşk olsun başımızın üstünde yerin var her daim. hem ben inanıyorum en kısa sürede bulacaksın sen iş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…