Kitap Günü Etkinliği

ay ben deee
benim gibi çok seven bir arkadaşım var birbirimize caps yollayıp duruyoruz LM ile ilgili :KK53:

Arada açıp izliyorum ben de parça parça videolarını, geniş vaktim varsa da bir bölümü baştan sona izliyorum.
Niyetim var eşimi de ikna edebilirsem onunla beraber 103 bölümü de en baştan izlemeye. Biraz önyargısı var diziyle ilgili, yıkmam lazım :63:

Arada açıp izliyorum ben de parça parça videolarını, geniş vaktim varsa da bir bölümü baştan sona izliyorum.
Niyetim var eşimi de ikna edebilirsem onunla beraber 103 bölümü de en baştan izlemeye. Biraz önyargısı var diziyle ilgili, yıkmam lazım :63:
benimki izlemedi yaa
birkaç bölüm izledi benle sonra bıraktı sen izle dedi
ben de oturdum en baştan izledim bitirdim :confused:

Niye ki bu erkeklerin önyargısı acaba :sopa:
absürtlüğü benim kadar sevmiyo maalesef
ben kimi şeylere gülmekten ölüyorum o ise uzaylıymışım gibi bakıyo bunun nesi komik şimdi diye :confused:
ayrıca kendi absürtlüğümü kendim yaratıp gülüyom, onun acayip bi fotosunu kesip biçip caps yapıyorum sonra kendi kendime saatlerce gülüyorum :rolleyes:

absürtlüğü benim kadar sevmiyo maalesef
ben kimi şeylere gülmekten ölüyorum o ise uzaylıymışım gibi bakıyo bunun nesi komik şimdi diye :confused:
ayrıca kendi absürtlüğümü kendim yaratıp gülüyom, onun acayip bi fotosunu kesip biçip caps yapıyorum sonra kendi kendime saatlerce gülüyorum :rolleyes:

Sen kendi kendine baya eğleniyormuşsun canım :KK70:
Bide House MD'yi en baştan izleme hevesim var, bakalım bi düzen kuracam kendime bunları tek başıma da olsa yapabilmek için :KK37:

X