Kitap Günü Etkinliği

bu ay benim de pek kesat
zaten evde 1q84 okuyorum henüz 78. sayfadayım
işyerinde de sineklerin tanrısı.. ikisi de bu ay biter inşallah

biliyorum canım o ayrı bu ayrı
ben kendimle ilgili şeyleri çıkardım hayatımdan
yoksa lolişime tam destek

Bende senin gittiğin yoldan gidicem bugün BAT günüm ve testler yine negatiff Adet daha görünürlerde yok ama bi olsamda çıksam şu durumdan çok bunaldım sürekli araştırma içindeyim

Anladım canım

Aaa olur mu canım, bem özgenin kalbinin temizliğini biliyorum hiç alınmam ona, inşallah yakında o da anne adayı olacak,sen de

Ben özgeye espiri yapmak istemiştim ama olmadı işte beceremiyorum Yoksa onun mötü niyetli olduğundan değil canım İnşallah özge en kısa zamanda hamile kalırda ama benim kendimden hiiiç ümidim yokk

Ben özgeye espiri yapmak istemiştim ama olmadı işte beceremiyorum Yoksa onun mötü niyetli olduğundan değil canım İnşallah özge en kısa zamanda hamile kalırda ama benim kendimden hiiiç ümidim yokk
Öyle deme canım, şüphelendiğin bişeyler varsa bi dr hit, içini rahatlat

Amin canım, inşallah. Çok teşekkürler

ben Nar Ağacı okuyorum. hatta işyerinde işler şuan sakin o sebeple rahatça okurum bugün diye umuyorum ( aman maşallah diyeyim de ne zaman bunu desem bir yoğunluk geliyor başıma )

Kaçıncı sayfadasın ya ben 200lerdeyimde çok yavaş ilerliyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…