Kitap Günü Etkinliği

selam kızlar. nasılsınız?
hiç kitap okuyasım yok dünde 10 sf zor okudum cumadan beri okumuyorum kınayın beni.
sürekli yorgun uykusuz halsiz haldeyim yaşayacak mıyım doktor

selam kızlar. nasılsınız?
hiç kitap okuyasım yok dünde 10 sf zor okudum cumadan beri okumuyorum kınayın beni.
sürekli yorgun uykusuz halsiz haldeyim yaşayacak mıyım doktor

Aynı durum bendede var malesef.. Sanırım bahar yorğunluğu

benim zamanımda 36 sayfa konuşmuşsunuz ben napayım herkes sırasıyla o acıyı tadacak
sorun birilerinin konuşmadan mahrum kalması değil. hediyeler dışında bir paylaşımımız yok onu demek istiyorum. gelecek ay yine aynı şey sonra yine aynı

sorun birilerinin konuşmadan mahrum kalması değil. hediyeler dışında bir paylaşımımız yok onu demek istiyorum. gelecek ay yine aynı şey sonra yine aynı

hepimizin bir arada olduğu çok topik var ya ondan sanırım. ya kafe kitapta, ya burada ya okuma etkinliğinde sürekli muhabbet dönüyor ama işte ortak bir noktamız yok, her an her yerdeyiz

kuzum diğer etkinliklere de yazıyoruz ya ortak okuma etkinliği ve kitap cafe
o nedenle bence paylaşımımız var yahu

Burası sıcak bugün Kar daha yeni kalktı özledik bu havaları :) 23 derece sıcaklık ohh misss Haftasonuda böyle olursa eşimle dağ bayır yürüyüş yaparızzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…