Kitap Günü Etkinliği

kızlaaaaaaar
şoklardayım:rolleyes:
@__ATALANTE nin hediyeleri geldi
hiç ama hiç beklemiyodum ve can sıkıcı bir gün geçirmiştim
resmen ilaç gibi geldi yaaa:KK37:
canım çok teşekkür ederim en kısa zamanda eklicem fotoları :KK19:

Aslinda kitapyurdu yapti yine yapacagini gec gonderiyor diye erkenden siparis verdim malesef bu seferde erkenden gonderdi. :) gule gule oku canim benim umarim begenmisindir. Benden bi kristin hannah bekliyordun ama yanildin. Sherlock kimligin suandan itibaren yerle bir oldu :KK70: bu arada cantanin kalitesi nasil pek içime sinmedi ama :KK43:

Aslinda kitapyurdu yapti yine yapacagini gec gonderiyor diye erkenden siparis verdim malesef bu seferde erkenden gonderdi. :) gule gule oku canim benim umarim begenmisindir. Benden bi kristin hannah bekliyordun ama yanildin. Sherlock kimligin suandan itibaren yerle bir oldu :KK70: bu arada cantanin kalitesi nasil pek içime sinmedi ama :KK43:
Ben cantaya bayildimm
Yazin cok sık kullanicam gerçekten guzel bir çanta
Tekrardan kesene bereket canim

ohh _meLinDa_ _meLinDa_ cım gözün aydın, kitaplarını güle güle kullan :KK36:@__ATALANTE senin de kesene bereket canım Hoppa kitapyurdu yine tersköşe yaptı desene :KK48:

Melinda keyifle oku ne güzel süpriz olmuş.Atalantenin dediği gibi yeni yaşında ummadık mutluluklarının ardı arkası kesilmez bebişine kavuşursun inş. Atalante notuna da ayrı bayıldım, kesene bereket.

Teşekkür ederim kızlarr :KK68:

X