Kitap Günü Etkinliği

yalnız ilk olmak çok da iyi değilmiş yaa :KK12: seneden fazla yeniden bekleyeceğim o heyecanı yaşamak için :KK12:
ilk ne güzel eylül çıkmıştı, düğün olacak diye değiştirdim. annemlere hacılık çıkınca düğün de kasım ayına sarktı, boşuna mis gibi eylül ayından olmuş oldum :KK14:

yalnız ilk olmak çok da iyi değilmiş yaa :KK12: seneden fazla yeniden bekleyeceğim o heyecanı yaşamak için :KK12:
ilk ne güzel eylül çıkmıştı, düğün olacak diye değiştirdim. annemlere hacılık çıkınca düğün de kasım ayına sarktı, boşuna mis gibi eylül ayından olmuş oldum :KK14:
kısmetin buymuş demek ki :KK53:
benimde doğum günüme denk geliyor. 24ünde doğum günüm. tam denk gelir gönderimle :KK23:

sana çok önemli bir kıyak yapıp kitapları tam ayın 20sinde elinde olacak şekilde göndereceğim anlaştık mı :KK45:

Oda olur canın sağolsun :KK70:

Sen temmuzda kalsaydın elden veririm diye düşünüyordum ama hem sen hazirana kaydın hem temmuz sonu sınav olduğu için erteledik memlekete gitmeyi:KK51:

Olsun. Geldiğinizde görüşelim mutlaka :KK200:

Günaydın..
__giz__ __giz__ ank daydın sende değil mi, iyi misin?
Başka ank da olan var mıydı hatırlamıyorum ama umarım herkes iyidir. Cok canlar yandı yine.. Dencek söz yok:KK43:

İyiyim canım, çok sağ olasın. O gün çıkmamıştım dışarı. Sesini duydum sadece ama o bile yetti.
Allah ailelerine sabır versin inşallah, çok zor gerçekten de.

X