Kitap Günü Etkinliği

bakalım uzun süredir kitap almaya çalışıyorum. arada bir iki tane kaçıyor tabi ki almazsam beklerim

benim okumadığım en az 20 tane kitabım var her ay kitap alırken gün için kargo parasını bedavaya getirmek için gidip yine kitap alıyorum hoş olmuyor öyle tutmam lazım kendini bu kitaplar bitmeden almamalıyım

ben adapazarından taşınınca bütün eşyam kitaptı.. o yüzden artık almıyorum..
o yüzden yerim yurdum belli olana kadar elimde olanları bitireyim almayayım diyorum

ben adapazarından taşınınca bütün eşyam kitaptı.. o yüzden artık almıyorum..
o yüzden yerim yurdum belli olana kadar elimde olanları bitireyim almayayım diyorum

doğru düşünmüşsün kuzum. elinde okunmadık kitap da varsa bide önce onları bitirmek en mantıklısı.
ben de çeyiz olarak bir araba kitap götürecem sanırım, şimdiden kitaplığımın hayallerini kuruyorum

Bende kütüphane oluşturmaya başladım ama daha çoookk ekmek yemem lazım

Bende kütüphane oluşturmaya başladım ama daha çoookk ekmek yemem lazım

benim şimdilik yaklaşık 80 cmlik rafı olan kitaplığımda 1.5 raf oldular evlenince hepsini götürsem mi yoksa en çok sevdiklerimi ve hediye olanları götürüp gerisini bıraksam mı diye derin düşüncelerdeyim

Ben yarısını hediye ettim ve çook pişmanım

Ben yarısını hediye ettim ve çook pişmanım

bırakırsam evde bırakırım ama annem de onları bir süre sonra koliler ve kaldırır diye tahmin ediyorum. götürsem de şimdiden 2 raf dolu sayılır e daha da almaya devam edeceğim sonu yok ki bunun.
ben ödünç verdiklerimi bile bakıyorum karşı taraf okumuyor geri istiyorum valla

İşletme meZunuyum ben. Bizde alım oluyor ama mezun çok ve puanlar çok yüksek. İte kaka çalışıyorum diyelim :)
güzel mi o kitap ya akıcı mıı
.

Yani çok akıcı değil tabi. Uzun uzun Çukurovayı tasvir eder bu da bazen sıkabiliyor insanı. Ama kurgusu ve hikayesi çok güZeldir :)

Bende ödünç vermem hiç. Evlenincede koçiş sağolsun Kitaplık aldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…