Kitap Günü Etkinliği

sabahtan beri ilk defa şuan acil yetişmesi gereken işim yok. hala işim var ama o yarına da olsa olur, ara vereyim bari biraz

Ohh mis. Nasıl canım alıştın mı işine?

alıştım canım, 2 haftayı devirdik artık bir sıkıntı yok gibi. bazı güler çok yoğun oluyor bazı günlerde hiç iş olmuyor nerdeyse, o yüzden ya boşluktan sıkılıyorum ya fazla iş yapmaktan
bide hiç kpss çalışamıyorum yaa, akşam ancak yemek ya, üstbaş değiştir derken 8 oluyor, o saatten sonra da gram isteğim kalmıyor

Normal ama canım zihin yoruluyor, ders çalışmak da imkansız oluyor. Ben de çalışamıyorum işe gittiğim günler, pertim çıkıyor. Kitap bile alamıyorum bazı akşamlar elime.

Malesef çalışılan günlerde akşam insanın hali kalmıyoor

Normal ama canım zihin yoruluyor, ders çalışmak da imkansız oluyor. Ben de çalışamıyorum işe gittiğim günler, pertim çıkıyor. Kitap bile alamıyorum bazı akşamlar elime.

Malesef çalışılan günlerde akşam insanın hali kalmıyoor

kpss de ezberin dibini soruyorlar sağolsunlar devlet kapısı bana tamamen kapanır o zaman, yaş zaten 2 sene sonraya yaşım bile yetmez devlet kurumlarına başvurmak için

Selam kizlar
Manyak gibi yogundum bugun daha yeni açabiliyorum sayfayi
Anca yemek yap ye topla
Haftasonu gelse keske hemen.. neyse az kaldi
Arkamdan konuşulmus
Benim açımdan sıkıntı yok kendinizi zora sokmayin ne zaman isterseniz o zaman yollayin

Günaydın.. O değilde şimdi bende yeni ayın kitaplarını çok merak ediyorum acaba neler seçtiniz diye
Konuşma grubunuzda kalaydım keşke

kpss de yaş sınırı yok da devlete girip çalışmak da yaş sınırı yok mu gerçi çok şart mı devlet desen hala derin düşünceler içerisindeyim

Kpss ile bir yere girip çalışmakla devlette çalışmak aynı şey :) bazı kurumlar yaş sınırı koyuyor sadece zaten onlar da kendi sınavlarını yapıyorlar. Merkezi atama ile yerleşilen yerlerde yaş sınırı kalktı. Hatta 3-4 yıl oldu

ben kpssye girmek için yaş sınırı yok ama çalışmak için istiyorlar anlamında yazmıştım da doğru yazamamışım nereye baksam devlet kurumlarında hep yaş sınırı istiyorlar da merkezi atamayı düşünmemiştim hiç zorlayım kendimi de biraz daha çalışayım bari

Merkezi atamayla yerleşmek daha kolay gibi geliyor. Kurum sınavlarında arkanın sağlam olması lazım :) o da bende yok. Yani atandım atandım. Atanamadım özel sektöre dalıcam artık :)

Merkezi atamayla yerleşmek daha kolay gibi geliyor. Kurum sınavlarında arkanın sağlam olması lazım :) o da bende yok. Yani atandım atandım. Atanamadım özel sektöre dalıcam artık :)

özel sektörde de iş bulmak kolay değil ki işte insan sinir oluyor. ben kaç sene sonra ancak adam akıllı bir iş bulabildim. bizim bide merkezi atamalarda sağolsunlar 2-3 kişi alıyorlar, tadımlık aman neyse ya,şuan işim var şükür, devlette de herkes çalışmak zorunda değil
senin meslek neydi canım? çalışıyor musun kpssye?

Günaydın
Ben de diyorum bu sene olmazsa artık hazırlanmayım yeter 2 sene
Şartlar daha zor ama özel okullara başvururum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…