Kitap Gün Etkinliği-2

Her ay bir kişiye gönderiliyor. İlk sayfada kime hangi ay çıktı yazdık zaten.
Aklındaki soruları yine cevaplarım. Arkadaşlarda online olduklarında yazarlar. Benim şimdi çıkmam gerekiyor.

Tamam o zaman tesekkur ederim. Ben biraz bakinayim o siteye.

Eskiden çok film izlerdim. Artık pek bi özürlüyüm bu konuda. Film öner arada bi bana burada
Sadece kitap kitap nereye kadar

Ben de memnun oldum
Ay yok olur mu ben azicik erkenciyim

Cok merak ediyorum karadenizikaradenizi ya guzel mi oldugun yer

Ben de kitaplar filmler internet sinavlar derken gecinip gidiyorumgidiyorum iste

Bu arada telefondan giriyorum sacma sapan kelime tekrarlari oluyor arada

Ben de film tavsiyelerine acigim bu arada

Hepinizi tanidigima cok memnun oldum

@Bilgece vikitap uyeligi olusturmak cok kolay aslinda biraz yavas bir site olsa da. Gelmek istersen bekleriz

Oh ya sinav stresi kalkti uzerimden. Cok ic acici olmasa da bitti ya rahatladim

Simdi temizlik stresi basliyor

Annemler gelebilirmis bugun. Ev de berbat halde

Bendensin ya bekar Tayfa bencede zamanla kaynasiriz dedikodu bile yaparız burda 30 tl güzel fikir zaten 20 25 tutturamiyorum 30 da anlasirsak 3 kitap bile aliriz

Ay ankarayi özledim arkadaşlarımı falan ama ankaraya gelmek zor iş arkadaş ben daha buralarda kalırım anneannemin dediğine göre ordan koca bulursak gidebilirmisim ankaraya acaba evlilik programlarına mi başvursam Ankaralı taliplerimi bekliyorum diye

Merhaba, bu nasil bir uygulama? Ben de katilabilir miyim? Fakat pek anlamadim
arkadaşlar anlatmış bilgeceaklına takılan bişey olursa sorabilirsin

Evet iki is olmasın sıkıntı değilse bende direk netten siparis vereyim diyorum zaten netten alıyorum bana gelecekte ben tekrar kargoya vereceğim baya uzar bende klasikleri ya YKY yada is kültür yayınları alıyorum diğerlerine pek bakmıyorum birde bordo seri vardı ya bir ara onlardan alıyordum kitap tasarımı çok hoşuma gidiyor onun

çok güzel anlatmissin

Eskiden çok film izlerdim. Artık pek bi özürlüyüm bu konuda. Film öner arada bi bana burada
Sadece kitap kitap nereye kadar
Tamam öneririm arada son zamanlarda Kore hint filmleri dizilerin sardım birde yabancı dizilerim var ama bende baya zamandır dizi izlemiyorum kitap okumayı tercih ettigimden
Güzel ya insanlar çık sıcak küçük dediğime bakma ilçe nüfusu kalabalık biraz iç anadolu biraz Karadenize sınır orta Karadenizdeyim güzel yer ama mesela bir d&r olsun isterdim ki il merkezinde bile yok çok severim de orayı gezmeyi mesela ilçedeyim ya sineması var çok sevimli biyer filmler de ucuz valla yol parası yok heryer yürüme mesafesi ama arkadaş bulamadım herkes evli çocuklu yaş olarak büyük ister istemez farklı sorumlulukları var tek başıma geziyorum il merkezine gidip 1 saat falan uzaklikta mesela heryerde kar var ya burda yağmur var kar falan yok havada ankaraya göre oldukça sıcak sonbahar gibi

Oh ya sinav stresi kalkti uzerimden. Cok ic acici olmasa da bitti ya rahatladim

Simdi temizlik stresi basliyor

Annemler gelebilirmis bugun. Ev de berbat halde
Geçmiş olsun canım inşallah güzel geçmiştir bende iki gündür temizlik çamaşır falan takılıyorum siteye giremedim doğru durust

Oh sınavlardan kurtuldum geldim bende.
Kitapaşığı nasıldı sınavın geçmiş olsun.
Deadline nerdesin merak ettim özelden yaz hele. Karadenizliyimde..
Sen hadi sonradan gitmişsin oraya yalnızım diyorsun. Ben Doğma büyüme Ankaradayım ama yalnızım. Ünide çıktım Ankaradan biraz uzatmalı geç döndün Ankaraya. Herkes ayrı dünyalarda. Herkesin yaşamı farklılaşmış koptuk.
İş yerimde desen tek bayanım zaten. Çalışanlar yaş ortalamamın üstü.. Aman çok dertliyim bu konuda..
Eee nişanlımda başka şehirde. Yakın arklarımda evlendi farklı şehir hatta biride farklı ülkede. Amannnn nese ..
Kitaplarıma döneyim en iyisi ben

Ben de direk internetten gondermeyi dusunuyorum.

Klasiklerde de yayinevi konusunda dikkatli olma konusuna katiliyorum. Is bankasi kultur yayinlarindan aliyorum klasiklerimi. Gonderirken de ayni ozeni gosteririz

Ay ne guzelmis her yer yurume mesafesi.
Ama d&r olmamasi cok fena. Ben de cok severim gezmeyi orayi.
Cok isterim gezip gormeyi karadenizikaradenizi cok hosuma gidiyor merak da ediyorum.
Arkadassizlik zor. Ben de burda zorlaniyorum sahsen

Cumartesi gunku idare ederdi canim. Pazar gunku 2 dersim cok kolay dersler zatwn onlar iyi gecti. Bilmiyorum bakalim cikmis sorular tam kurtarmadi gibi beni cumartesi gunu
Senin nasildi?
Evlenince gidecek misin ankaradan

Pek iyi değildi sınavlar çan şansıma gülerse diye dua ediyorum
Evlenince nerde olacağımız şu an meçhul. Nişanlımın iş konusu içimize sinen bir şekilde değil henüz. İş arayışındayız. Amacımız ank ama ekmeğimiz nerdeyse orda oluruz artık.

Klasiklerde bende işbankası ve can almışım hep kendi kitaplarıma bir baktımda.

Insallah gonlunuze gore olur

Çan durumu nasil? Hic bilmiyorum o konuyu

Anladim. Insallah asagilardadir o zaman o not
İnş bakalım.
Annenlere kavuşmuşsun hatta ist gidiyormuşsun bol keyifli günler tatlım.

Ben vi kitabı güncelledim. okumak istediklerime eklemeye başladıkca bitmiyor moralim bozuluyor. Bi sürü kitap var hangi birine yetişcem diye

senin baya dertliymiş ya çok karışık ama belli bir yerden sonra hertürlü yalnızsın zatenya bende ankaradaydım ama arkadaşlarım hep evlendiyada başka şehirlere atandı normal yani insan alışıyor artık yalnızlıkta bazen süper bence

gel beraber gezelim bir karadeniz turuna çıkarız valla güzel karadeniz bende aslında buralıyım bakma yani ama ankarada yaşıyor annemler bende ankarada büyüdüm ama şehir merkezi bilmediğim yer değil öyle

B BaslarsanBitirirsin hangi tarz daha çok seviyorsun en çok yani hediyeye yardımcı olacak ama alakasız da aynı zamanda merak ettiğin yada okumadığın tür yada yazar var mı mesela biraz tanıyalım seni bu ay içinde bize de yardımcı olmuş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…