Kitap Gün Etkinliği-2

_Lavin_ buraya yazayım bari kitabına bu hafta başlayacağım cuma düşünüyorum tatildi yarım kitapları derken uzadı ya merakla önüme aldım cumaya bile beklemeyebikirm nasılsın sen buarada iyi misin birde katılmak ister misin diye sorayım da doğuma az kalıyor sanirim

Canım ben de kitaba perşembe başlamayı düşünüyorum en uygun zaman şimdi olabildi.

Maalesef kitap günine katılamıyorum dediğin gibi doğuma az kalmış olacak. Ayrıca ancak bebek alışverişleriyle ilgilenebiliyorum.

Teşekkür ederim canım
Benim de kesin
6 kişi bence kafi, Çok uzun sürmez hem de yılda 2 kez yapabiliriz daha keyifli olur
Çok sık bakamıyorum o yüzden vazgeçtim falan sanmayın buradayım
Tamamm senin de katilacagin kesinlestigine gore 5 kisi olduk. Guvendigin ve davet etmek istedigin kisiler varsa onlari da bekleriz

6 kisi olalim baslatalim o zaman hemen sabirsizlaniyorumm

Katilamayacagini tahmin ettim ama yinede sorayım dedim okuyunca her veririm sana merak ediyorum hafta sonu rahat rahat okuyacağım şimdiden heyecanliyim senin de çok heyecanlı ya allah saglikli kolay bir doğum göstersin sana ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…