Kitap Gün Etkinliği-2

Kitap yurdu sorunu düzeltti derken iyice cılkı çıktı. Ben belki direk kitapcıdan alır gönderirim netten almak yerine. Başka kitap sitelerini incelemedim gerçi.

Puan katalogu var ama orda urunler var. Kargo ucreti icin nasil kullaniliyor bilmiyorum ben

Kitap yurdu sorunu düzeltti derken iyice cılkı çıktı. Ben belki direk kitapcıdan alır gönderirim netten almak yerine. Başka kitap sitelerini incelemedim gerçi.
Evet iyice kotu oldu sanirim. Sana gonderdigimde hic sorun yasamadim ben. Hizlica gitmisti.
Kitapcilarda uygun fiyatli bulamiyorum ben hic
Internet fiyatlarini da biliyor olunca zor geliyor o fiyati bir kitaba vermek

Evet iyice kotu oldu sanirim. Sana gonderdigimde hic sorun yasamadim ben. Hizlica gitmisti.
Kitapcilarda uygun fiyatli bulamiyorum ben hic
Internet fiyatlarini da biliyor olunca zor geliyor o fiyati bir kitaba vermek
Onda da haklısın. kargo ücreti 3-4 lira gibi bi rakam çok abartı değil aslında. Sıkıntıya gerek yok

selam kurtçuklar napıyorsunuz ay böyle yazınca çok iğrenç geldi bir anda
çok sesszisiniz bakıyorum ben kitap okuma manyağı oldum iki günde bir kitap okuyorum daha bir sürü de kitabım var oh mis gibi bu arada bir uğrayayım dedim kitap yollama zamanımıza da az kaldı hatırlatayım burdan kimse yok ya

Aynen vakitlice teslim edilsin çok zor bişey mi bu amann.
Gerçi geçen ay bana yolladığınız siparişlerde hiç aksama olmamıştı.

Evet. Minervanin siparisi de 23 subattan beri kargoya verilmeyi bekliyor su an. Iyice bozdu sanirim bilemedim ki. Senin icin siparis verdigim zaman 3 Gun icinde elindeydi diye hatirliyorum.

Ya ne guzel iki gunde bir kitap okumak. Ben hastaliklarla bogusuyorum canim sen nasilsin napiyosun?

Günaydın
@kitap_asigi adres bilgilerini falan msj atar mısın bana? bende kızlarla paylaşırım.
Gunaydinn
Hemen atiyorum.

At at verelim siparişleri yavaş yavaş.
Ya bu akşam sipariş vercem yada D&R a gidip alacağım. Adres hali hazırda elimizde olsun.
Gerçi ben Seçtiğim kitaplardan vazgeçtim yine

At at verelim siparişleri yavaş yavaş.
Ya bu akşam sipariş vercem yada D&R a gidip alacağım. Adres hali hazırda elimizde olsun.
Gerçi ben Seçtiğim kitaplardan vazgeçtim yine
Of Heyecanlandimm. Gun sayiyorum valla subatin ortasindan beri

Fikirler fikirler ...
Kitap aşığı tatlım seni şaşırtmaya karar verdim. Seçtiğim kitapları değiştiriyorum. Ama biraz daha inceleyim listeni.
Aslında okumak istediklerin arasında seçmiştim ama sen gibi bende süpriz yapsam daha mutlu ederim sanırım

Benim kutuphanem guncel degil yalniz canim ya
Dur bu gece komple ekleyim de her kitabimi ona bakip bende yoksa gonderirsin olmaz mi?

Zaten liste cok fazla olunca hangilerini eklemistim hangilerini eklememistim hatirlamiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…