Kitap Gün Etkinliği-2

hi hi hi anlatim kitap yurdunda kitapları sepete ekledin
adres bilgilerini girdin diğer aşamaya geçtiğinde aşağıda hediye paketi seçenekleri var
bi paket seçiyosun alt tarafındada not yazma kısmı var orayada not yazıoysun

ama telefondan yapıyosan sadece paket kısmını görüyosun not kısmı telefondan görünmüyo laptop yada masaüstü pc den halletmen lazım:)

Daha iyi gelmesin gelmesin.
Alırlar kargoyu muhtemelen ama cumartesi calısmıyoruz sehır dısında oldugum ıcın subeden alamam o yuzden. Sanırım kitap asıgı verdı sadece sıparısı o da bahtıma artık.
Sizin haftaya sipariş vermeniz daha cok işime gelir içim rahat olur.

ben işim yüzünden evde bilgisayar pek açmıyorum, bazen telefondan bakıyorum sadece.
o yüzden sohbete muhabbete pek dahil olamıyorum, affola.

unutmadım :) sadece çok yoğunum. ben gönderdiğimde muhtemelen 8 i gibi gelcek sana alabilecek misin? beklediğimden geç ulaşacak kitaplar bana çünkü.

Her yayinevinde olmuyor o cilt takintim ya nedense ozellikle pegasusta ciltlilere icim gidiyor pegasus zaten ciltsiz hali de pahali olunca ciltliyi aliyorum diger yayinevlerinde ben de daha cok kitap alayim diye ciltsiz aliyorum. Benim siparisimde bir aksilik cikmadi bakalim simdiliksimdilik umarim da cikmaz. Taa ne zaman sormussun okudugum kitabi simdi cevaplayim. Duvardaki kan diye tarihi bbi roman okuyorum. Hala bitmedi az kaldi ama bitmek uzere

bende arıyorum bulamadım nasıl oluyor acaba bilemedim valla hiç hediye yollamadığımdan direk siteden

Ben de hic direk siteden yollamadim oyle olunca da bulamadim nasil olacagini

Tamam bakalim burdan yazalim bu seferlik boyle olsun

paket seçeneğini işaretlerseniz hem paket olur hemde not yazabilirsiniz:)
not: arada sizi okuyan tatlı , şirin , minnak komşunuz:)

Cok tesekkur ederiz dusunceli minnak komsu
Yaz arada bize de

Ben telefondan halletmek durumunda kaldim paket secemedim. Secebilseydim de not yazamayacakmisim zaten degisen bir sey olmayacakmis

Benim siparis sevk edilmis bugun. Yarin gelir bir aksilik cikmazsa heralde

ben işim yüzünden evde bilgisayar pek açmıyorum, bazen telefondan bakıyorum sadece.
o yüzden sohbete muhabbete pek dahil olamıyorum, affola.

Estagfirullah canim olur mu oyle.

unutmadım :) sadece çok yoğunum. ben gönderdiğimde muhtemelen 8 i gibi gelcek sana alabilecek misin? beklediğimden geç ulaşacak kitaplar bana çünkü.
Gelin musait oldukca katilin muhabbete

aaaaaaaa neeee gelcek mi yarınnn
Ay yarın ne harika bi gün olcak senden gelen kitabımla birlikte 3 kargo alcam. Şubat cidden benim ayımmış .
Wifiye kavustun sonunda dönmene sevindim.

aaaaaaaa neeee gelcek mi yarınnn
Ay yarın ne harika bi gün olcak senden gelen kitabımla birlikte 3 kargo alcam. Şubat cidden benim ayımmış .
Wifiye kavustun sonunda dönmene sevindim.
Valla bi aksilik cikmazsa gelir diye dusunuyorumm

Baska ne kargon gelecek oh ne guzel ya

Kavustum sonunda evet dun sifre istedim yuzsuz yuzsuz hic cekmiyor telefon napiyim

Valla bi aksilik cikmazsa gelir diye dusunuyorumm

Baska ne kargon gelecek oh ne guzel ya

Kavustum sonunda evet dun sifre istedim yuzsuz yuzsuz hic cekmiyor telefon napiyim
İyi ki istemişsin netsiz darlanıyorum bende anlayabiliyorum seni.
Hula hoop aldım Bide Şampuan beni mutlu eden seylere kavuscam yarın Bide bi arkadaşım yollamış bişey ama içeriğini bilemiyorum onun.
Ama itiraf ediyorum en çok kitabımı merak ediyorum.

Oh oh ne guzel. Kargo yagmuru olmus. Subat gercekten seninsenin ayin olmus

Valla ben de acayip bunaldim burda evime gitmek istiyorum artik ya internet falan da kar etmiyor sinirim bozuluyor burda artik

Kargoya verilmis benim siparis. Tahmini teslim tarihine yarin diyorhadi bakalim

Sen şimdi nerdeydin? Ya türlü imkanlarda olsa evinden güzeli yok.
Aaaa yarın kesin gelcek o zaman ta taaaa Hangi kargo firması? Gerçi fark etmez hepsi yarın bana calısacak

anladım canım tamam çok teşekkürler bakayım yapabilirsem notumuda ekleyim ben

Sen şimdi nerdeydin? Ya türlü imkanlarda olsa evinden güzeli yok.
Aaaa yarın kesin gelcek o zaman ta taaaa Hangi kargo firması? Gerçi fark etmez hepsi yarın bana calısacak
Su an kayinvalidemlerdeyim canim konyadayim.

Aynen oyle evden guzeli yok. Bi de kalabalik burasi cok bunaldim ses gurultu habire
Yurtici kargoyla gelecek kitabinn

kargo fırmasına mı verceksın? sen sankı uzak yerlerdeydın gecıkme mecıkme oluyodu simdi cumaya cumartesıye getırrılerse.
kargoya değil canım sipariş vericem neyse perşembe vereyim istersen cuma tedarik etseler çarşamba falan sende olur daha iyi olur dersen benim için sıkıntı değil ama ben yine kitap değiştim sana yollayacağım artık perşembeye kadar başka kaç defa fikir değişştirirm kızlar beni öldürecek mesaj kutumuzda benim fikir değişikliklerim kol geziyor sayende neyse daha fikir değiştirmeyeceğim buraya da yazdım

hm donus ne zaman yuvaya?

Cumartesi insallah

Ayy ben de bu huhuyumu bildigim icin hemen verdim siparisi elli kere degistirir dururdum yoksa

aa dogru olsun rısk olmasın cumartesi ver siparıs bıde aynı gun tedarık olur sansıma falan ben beklemeye razıyım
ne huysuz gun sahıbıyım ayol

Cumartesi insallah

Ayy ben de bu huhuyumu bildigim icin hemen verdim siparisi elli kere degistirir dururdum yoksa

Bende bin fikir degiştiriyorum anlayabiliyorum sizi . ama böle yazdınız ya daha cok merak ettim şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…