Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar :KK16::KK16:

günaydın hoşgeldin
sen kime alıosun bakem:KK37:

Axelia adlı kişi bana alıyor.. dün whatsaptan yazarken ben buyum dedi. böyle birinin çekiliğe katıldığından haberim yokken şaşırdım haliyle..

Axelia, öncelikle hediye için şimdiden teşekkür ederim. kesene bereket.. ama yarışmanın kurallarında söylememen gerekiyordu.. ayrıca topiğede uğraman gerekiyordu.. yani bende şuan ne heycan ne merak var :KK31: hediyemi bu şekilde almak istemezdim:KK31:

Son düzenleme:

Axelia adlı kişi bana alıyor.. dün whatsaptan yazarken ben buyum dedi. böyle birinin çekiliğe katıldığından haberim yokken şaşırdım haliyle..

Axelia, öncelikle hediye için şimdiden teşekkür ederim. kesene bereket.. ama yarışmanın kurallarında söylememen gerekiyordu.. ayrıca topiğede uğraman gerekiyordu.. yani bende şuan ne heycan ne merak var :KK31: hediyemi bu şekilde almak istemezdim:KK31:

Ozur dilerim. Sorun oldugu icin aramak durumundaydim.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

topiğe ugramıyanı diskalifiye edelim hatta buda göz ardı olmasın o zaman arkadaşlar

üzüldüm ya adına.. neyse sıkma canını :nazar:
ilk cekilişte böyle şeyler olması cok normal hepimiz acemiyiz :13:

Ben axelia'nın katıldığını bile bilmiyordum. İlk sayfada da katılımcı listemiz olmayınca, haberim olmamış.

Kendisinin ilk çekilişi (gerçi benim de), bilememiş işleyişi. Aslında ilk sayfada çekiliş kurallarımız vardı ama:26:

Son düzenleme:
Ben axelia'nın katıldığını bile bilmiyordum. İlk sayfada da katılımcı listemiz olmayınca, haberim olmamış.

Kendisinin ilk çekilişi (gerçi benim de), bilememiş işleyişi. Aslında ilk sayfada çekiliş kurallarımız vardı ama:26:

Zaten bugune kadar soylememistim. Sadece bi problem vardi cozelim istedim. Boyle oldugu icin de gercekten uzuldum. Gelecek kitaplar icin belki heyecanlanabilirsin sende asmunikal. Yapabilecegim birsey yok. Iyi gunler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X