Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

Ben kime ciktm noldu ne bitti falan :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eee onu kimse bilmiyor ki zaten anca eline geçince öğreniyor
benimde yarım saat öncesine kadar dünyadan haberim yoktu sonra burcu arkadaşımdan hediyelerim geldi

özetle bana gönderecek arkadaş kimse, ev adresimi verdim ama evde değil işteyim yani gönderdiyse elime ulaşmadı, iletişime geçerse sevinirim. göndermediyse sorun yok.

özetle bana gönderecek arkadaş kimse, ev adresimi verdim ama evde değil işteyim yani gönderdiyse elime ulaşmadı, iletişime geçerse sevinirim. göndermediyse sorun yok.

işte bu çekilişlerde asıl püf nokta sohbette aktif olabilmek bence
keşke gelseydin hiç gelmedin sen buraya

merhaba bende katılmak istiyoruym bi daha ki kitap çekilişi ne zman acaba

Yemegi yaptim burada paylastim ohhh rahatm simdi my zamani:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kitap yurdundan gelen faturada burcu yazıyor ama burcu kim ben tanımıyorum ki söyle bakem bi
Bak ya faturada mi sana geldi ? Bana gonderen arkadasin faturasini da bana gondermislerdi ah kitapyurdu ah

eee onu kimse bilmiyor ki zaten anca eline geçince öğreniyor
benimde yarım saat öncesine kadar dünyadan haberim yoktu sonra burcu arkadaşımdan hediyelerim geldi
O burcu benim ne olayli olmus canım gule gule oku umarim begenirsin kitaplari hic birini okumadim emin olamadim hangisini secsem diye o yüzden :/ bide fotolarda ayraci goremedim nota seklinde sirin biseydi :) gondermediler mi acaba?

Bu aralar pek giremicem ama sohbet etmeyi isterim bende seninle :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…