Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

kızlarrr hediyelerim geldiiiiii
harikalar fotolarını koyucam birazdan
bana hediye alan arkadaşım ismini yazmış ama kullanıcı adını bilmiyorum :26:
kimsin çık ortaya güzellik öpçem seni :KK16:

$bineceimstnevuracamkrba.jpg
kurbanıma vurucam kırbacı vurucam kırbacı :KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
kızlar çok saolun azracığımın kesesine bereket:KK16::KK16:

berfo cnm bende duymuştum serenad çok güzel diye zülfü livanelinin kitaplarını okumaya çalışıyorum en son kardeşimin hikayesini okumuştum resmen mest olmuştum umarım bu kitapta onun kadar sürükleyicidir:KK16::KK16:

soslucum sen değilsin ama çok cici bir arkadaş çıktı bana:KK16::KK16:

berfo cnm bende duymuştum serenad çok güzel diye zülfü livanelinin kitaplarını okumaya çalışıyorum en son kardeşimin hikayesini okumuştum resmen mest olmuştum umarım bu kitapta onun kadar sürükleyicidir:KK16::KK16:

benim o benim :KK51:

leylanın evide çok güzel. kardeşimin hikayesinide okudum.. seviyorum ben z.livaneliyi. serenadda. çok basit bi nokta belki ama kendimi çok tuaf hissettim. kitabı okuyunca söylerim :KK43: ağlamadım kötü hisettim sadece :KK53:

şiddetle katılıyorum bu uygulamaya :KK4:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: unutma unutturma :KK60:

leylanın evide çok güzel. kardeşimin hikayesinide okudum.. seviyorum ben z.livaneliyi. serenadda. çok basit bi nokta belki ama kendimi çok tuaf hissettim. kitabı okuyunca söylerim :KK43: ağlamadım kötü hisettim sadece :KK53:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: unutma unutturma :KK60:

pankart acalım hatta :KK60:
grev yapalım :KK24:
kitaplarım bebeklerim şimdi nerelerde hangi gurbet ellerdeler:KK43:
ah canlarım benimmmmm size nasıl kıydılar:KK5::KK31:

X