Kitap Çekilişi, çekilişe sohbete buyurun hanımlar.

normal degiliz. adamı saglam alırız delirtmek bizim işimiz:KK1:
sonrada tutup elinden psikologa götürüyoruz. bunu bozdum ama ben :KK60::KK60:

aslında şu şekil oldu..
ben puzzle alıp evde yaptım.. görüldüğü gibi fotoğrafladım.. sonrada puzzle bir parçasınmı yanıma aldım ve onunla buluşmaya gittim. kafeye gittim. daha öncede yapmış olduğum tecrübeden ve az parçalardan dolayı kolaycana yaptık. sadece bir fotoğrafın parçalarını yanıma aldım.. oda sadece onu yapmış oldu..
puzzle şuanda bende duruyor.. onun doğum günü hediyesi ama vermedm:KK53::KK53: sınava hazırlanıyor bununla oylanmasın diye :KK53:

aslında şu şekil oldu..
ben puzzle alıp evde yaptım.. görüldüğü gibi fotoğrafladım.. sonrada puzzle bir parçasınmı yanıma aldım ve onunla buluşmaya gittim. kafeye gittim. daha öncede yapmış olduğum tecrübeden ve az parçalardan dolayı kolaycana yaptık. sadece bir fotoğrafın parçalarını yanıma aldım.. oda sadece onu yapmış oldu..
puzzle şuanda bende duruyor.. onun doğum günü hediyesi ama vermedm:KK53::KK53: sınava hazırlanıyor bununla oylanmasın diye :KK53:

:KK1::KK1:
diğer yarısı reklamlardan sonra :KK24:
kanımızda var bizim bişeyler :KK35:

günaydınlar :KK16:
benim yolladıklarım varış şubesine ulaşmışşşşş
dün hediye aldığım arkideşime kargo numarasını da mesaj olarak attım ama bana dönüş yapmadı :KK50:

günaydınlar :KK16:
benim yolladıklarım varış şubesine ulaşmışşşşş
dün hediye aldığım arkideşime kargo numarasını da mesaj olarak attım ama bana dönüş yapmadı :KK50:

hep dedimki:KK50: özge bana whatsaptan yazmıyor çünkü kurbanı olduğumu anlarım diye :KK43::KK43:
teşekkür ederim:KK43::KK43:

X