Kitabını Al da Gel

selam topik ve sakinleri nasılsınız ben kitabımı bitirdim 3. sünü de okudum 4 ü okumadım arkadaşıma kitaplarını vermek zorunda kaldım sonra bir ara tekrar alırım 4. yü olmadı o zaman okurum yeni bir kitaba geçmeliyim onu sonra düşünürüm
2 ve 3 güzeldi konular çok değişik ama hepsinde kızlardan erkeklerden nefret etme ve intikam alma konusu var serinin adı intikam olmalıymış2 de demiştim binbir gece diye bir dizi vardı onun gibi kurgusu ıhh beğenmedim oarayı çok zorbaca onun dışında güzel şimdi şöyle kızın abisi kumarbaz ailenin haberi yok şirket abisindeymiş adam kumarda herşeylerini kaybediyor tabiki kumarhane kıbrısta bir otele ait otelde bizim baş kahramanın adı doğan bu doğan kızın abisiyle üniden arkadaş hemde babası bunların yanında çalışırken iftira yemiş adam küçükken ve hapse attırmışlar doğanın babası hapiste ölmüş yani adam aileye kıl zaten sonra kumar borcu olduğunu öğrenince dayanıyor kapıya borcumu öde diyor olaylar ordan gelişiyor kızda hergün farklı bir erkekle dolaşıyor adı çıkmış ama sadece adı çıkmış dolaşıp bırakıyor adamları tabi kız çok güzel diyorki kardeşinle evlencem o zaman borçları ödeyemiyorsan kız seninle evlenmem ben diyor neyse işte sen alışkınsın erkeklere nasılsa falan diyor kıza banada 5 ay katlanırsın falan ne hakaretler sonra yutuyor dediklerini ama neyse bir şekilde 5 ay beraber olmaya ikna ediyor kızı daha doğrusu tehdit ediyor birlikte olmak için öyle ilerliyor bu yazarın hayal dünyası çok ilginç aklıma kırk yıl düşünsem böyle konu gelmez sanırım bu yüzden yazar değilim 3 tede kız adamın erkek kardeşini öldürdüğünü düşünüyor ve ondan intikam almak için yemin ediyor sonra aşık oluyor adama intikam almak istiyor ama seviyorda arada kalıyor duygusal olarak gel git falan adamda biliyor kızın kim olduğunu ama kızın onu tanımadığını düşünüyor ama ne olursa olsun kızdan nefret edemiyor kandırdığını sansada hikaye böyle sarpa sarıyor 776 sayfa kolay mı be olaylar olaylar ama bitirene kadar canım çıktı birde bu kitabın kalın olmasının nedeni bunların hikayesi ilk kitaptan önce başlıyor zaman olarak 4. kitaptakilerden sonra bitiyor yani 4 kitabın hikayesinide az az bu kitapta görüyoruz onların düğünleri çocukları herkes evleniyor bunların hikaye uzun yıllar sarpa sarıyor anlayacağınız ondan sayfalar uzun e hadi bakalım yeni kitaplar beni bekler o zaman bu kadar adult romantik tarz yeter ya yeni tarzlara yelken açmam lazım

slm herkese "senden önce ben"i bitirdim okurken çok sürükleyiciydi ama sonu yarım kaldı sanki. daha doğrusu sonundan beklentim daha büyüktü. sürükleyici ama okunmasa da olurmuş. bana birşey katmadı pek. ben klasiklerden yürümeye devam edeyim en iyisi onlar kadar doyurucu olanı yok

Çok mutluyuuuum
Bugün çarşıya gittim ve dayanamayıp. nt 'ye girdim. Ve kendimi kitap aldım
Kürk mantolu madonna'yı aldım kitap hakkında hiiiiiç bir bilgim yok bakalım beğenecek miyim?

Çok mutluyuuuum
Kürk mantolu madonna'yı aldım kitap hakkında hiiiiiç bir bilgim yok bakalım beğenecek miyim?

"kürk mantolu madonna" benim okuduğum en güzel kitap olarak nitelendirdiğim kitap. eşim kitap okumayı sevmez ama onun da okumasını o kadar istedim ki tatile giderken yolda sesli okudum bütün kitabı

[Qzamaost: 40245323, member: 564629"]"kürk mantolu madonna" benim okuduğum en güzel kitap olarak nitelendirdiğim kitap. eşim kitap okumayı sevmez ama onun da okumasını o kadar istedim ki tatile giderken yolda sesli okudum bütün kitabı[/QUOTE]
İnşallah bmde beğenirim

bugün tüm gün elektrik olmayınca kitap okumaya verdim kendimi aklından bir sayı tut kirtabının yazarının 2. kitabını okuyorum şimdi resim çekemedim bir ara atarım artık gözlerini sımsıkı kapat bu kitabın adı yine ilk kitaptaki dedektif ilk kitaptaki olaydan 1 yıl sonra oluyor hikayeye göre dedektifimiz düğün günü öldürülern bir gelinin karışık cinayetini çözmeye çalışıyor bakalım yarısındayım herşey birbirine girdi

o kitabı alacaktım arkadaşımda bana tam böyle bir yorum yaptı benimde hevesim kaçtı almadım iyiki almamışım demek o kadar önemli değilmiş sonu çok ucu açık ve garip bitiyor dedi arkadaşım beni tatmin etmedi falan demişti sanırım sende aynısını hissetmişsin

selamlar...
bugün malum elektrik kesintisi, telefonun şarjı iflas haliyle foto çekemedim. dün de kitabı bulamamıştım, meğerse oturma odamdaki kütüphanedeymiş. yarın ekleyeceğim söz veriyorum çok tembellik ettim farkındayım.

Çok mutluyuuuum
Kürk Mantolu Madonna bana göre Türk Edebiyatının en muhteşem en özel eseridir, çok iyi bir tercih. çok keyifli bir okuma olacak

Evet yavaş yavaş tadını çıkara çıkara okuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…