Kist sanmıştım bebişim olacakmış...

eftelyaaa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2009
2.934
19
39
üç defa test yapmam ve her testinde negatif çıkması beni muhtemel bir kistim olduğunu düşünmeye sevk etti doktora gittim baktım ve evet o kistmi dedim hayır bebek dedi şok olmuştum ama çok sevindim şimdi hazırlıklarını yapıyorum Rabbbim isteyen herkese bu mutluluğu yaşatsın gerçektende onun varlığını bilmek çok güzel:sm_cool::CüvCüv:

tebrik ederim
ALLAH tamamina erdirsin saglikla alirsiniz insallah yavrunuzu kucaginiza

umarım hiçbir sorun yaşamadan bebeğinizi sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsiniz
darısı tez zamanda tüm isteyenlerin başına :Saruboceq:

tebrikler canım..rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin..amiiinn..

Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasıp etsın.Darısı başımıza...

tebrik ederim canım Alllah hayırlı etsin sağlıcakla kucağına alırsın inşallah
darısı diğer isteyen arkadaşlarımın başına inşallah

tebrik ederim canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın.darısı bizim başımıza demı kızlar :Saruboceq: (aminnnn)))

Tebrik ederim canım...
Sorunsuz bir hamilelik geçirip, en kısa sürede bebişini kucağına alırsın inşallah a.s.

eftelya aynı yakınmalar bended var bende 3 kez tahlıl yaptım ama sonuc malesef negatıf ama sat 25 aralık 2008 yarın dr a gdecegım bende kıst oldugundan suphelenıyorum ama ınsallah bebektır allah analı babalı buyutsun ıns:Saruboceq::CüvCüv:

tebrik ederim ana sayfanın alt tarafında ekim anneleri var herkesi bekliyoruz.

.. ne mutlu sana ..rabbim sağlıkla kucaklamayıda nasib etsin inşallah....babayıda senide tebrik ederim.. hayırlısı olsun inşallah...

Allah sağlığınla bebeğine kavuşmayı nasip etsin canım darısı gerçekten kisti olup, bebeği olmayacağını düşünen aday annelerimizin başına.:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…