Kist sanmıştım bebişim olacakmış...

Tebrikler
Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsina.s.

öncelikle tebrikler, sağlıkla kucağınıza alın inşallah :nazar:a.s.
ve ben de şimdi aynını yaşıyorum, 2-3 gün gecikmiştim dün, test yaptım negatif çıktı.. sen kaç gün gecikmiştin testleri yaptığında??

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Rabbim isteyen herkese versin.canım ben 3 hafta geçene kadar yaptım test 2_3 gn geçincede yapmıştım

inşallah hamilesindir canım kan testi yaptırsana çünkü geç döllenme filan olunca idrarda çok geç çıkıyor

inşallah hamilesindir canım kan testi yaptırsana çünkü geç döllenme filan olunca idrarda çok geç çıkıyor

aslında çok ümitli diilim, arada adet sancısı gibi kasıklarım hafif adet belirtisi veriyo, bugün yarın diye bekliyorum...:sm_confused:

arkadaşlar benim de kasıklarımda bir haftadır aşırı derecede ağrı var en ufak bi harekette kramp giriyo sanki belim bacakların çok kötü geçen yaz da böyle olunca hamile olduğumu öğrenmiştim fakat bebeği kaybettik sizce şimdi de hamile olabilir miyim daha adetime 1 hafta var testyapmak için de erken gebe olanlar sizde böyle belirti var mı aynı zamanda kabızlık mide ekşimesi bel ağrısı akınt da var cevap verriseniz sevinirim

arkadaşlar benim de kasıklarımda bir haftadır aşırı derecede ağrı var en ufak bi harekette kramp giriyo sanki belim bacakların çok kötü geçen yaz da böyle olunca hamile olduğumu öğrenmiştim fakat bebeği kaybettik sizce şimdi de hamile olabilir miyim daha adetime 1 hafta var testyapmak için de erken gebe olanlar sizde böyle belirti var mı aynı zamanda kabızlık mide ekşimesi bel ağrısı akınt da var cevap verriseniz sevinirim

canım anlattıkların hamilelik belirtisi ama yinede test yaptırman lazım kesin olması için 1 hafta kala idrarda çıkmayabilir ama kan testinde çıkar inşallah hamilesindir canım sanırım istiyorsun

aslında çok ümitli diilim, arada adet sancısı gibi kasıklarım hafif adet belirtisi veriyo, bugün yarın diye bekliyorum...:sm_confused:

kız ne meraksızsın yerimseniben ben şimdiye patlardım.haklısın aslında insan hayal ediyo sonra hüsran olur diye korkuyor ama bi cesaret güzelim inşallah iyi çıkar inşallah hamilesinidir canım

canım ne kadra güzel öğrenmişsin hamiş oldugunu .ALLAH saglıklı sıhatlı bır hamılelgın sonunda saglıkla ve saglıklı bebısını kucagını almanı nasip etsin .isteyen herkesede bu mutlulugu yasatsı ınsallah

amin canım ya ben daha farklı hayal ediyordum hep ama ne yapalım.inşallah canım Allah kucağımada almayı nasip eder.Rbbim isteyen herkese minik meleklerini hediye etsin

canım anlattıkların hamilelik belirtisi ama yinede test yaptırman lazım kesin olması için 1 hafta kala idrarda çıkmayabilir ama kan testinde çıkar inşallah hamilesindir canım sanırım istiyorsun

bende pcos var yazın klomenle hamile kalmıştım ama dış gebelikle sonuçlanmıştı ben de tam bu ay dr.a gidecektim artık olursa güzel bi sürpriz olacak sen de hamilesin galiba Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:)

bende pcos var yazın klomenle hamile kalmıştım ama dış gebelikle sonuçlanmıştı ben de tam bu ay dr.a gidecektim artık olursa güzel bi sürpriz olacak sen de hamilesin galiba Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin:)

canım çok sağol evet hamileyim sabırla bebeğimin doğacağı günü bekliyorum.inşallah hayırlı haberi alırsın hamilesindir ve Rabbim bu defa sağlıkla kucağına almayı nasip eder

merhaba canim bende 14hafta 4gunluk hamileyim bende inanilmaz bir mide yanmasi olmustu goguslerimde siskinlik ve akintim cok olmustu hamile oldugumu ogrenmeden once hatta 1 -2hafta once baslamisti belirtiler kan testi yaptirmistim negatif cikmisti ama sonra ogrendikki hamileyim sukurler olsun insallah sende hamilesindir canimm:)

canım tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin biz şimdi 24. haftamıza girdik canım Rabbim isteyen herkese versin

X