Kist problemi

karacisto

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2022
136
42
20
Kızlar geçen hafta doktora gittim bu arada bebek istiyoruz fakat olmuyordu adetlerim düzensiz bide doktorda baktı üç buçuk santim kistimin olduğunu söyledi işte ilaç felan gerçek dedi hormon testi yaptı sonra haftaya gel dedi bu gün gittim doktor değişmiş bana kilo ver dedi sadece halbuki ben 65 kilo 160 boyundayım fazla kilom yok lütfen yardım edin

Alıntı Y

Canim adet düzensizliği bende de var ne kadar gecikiyordu kist var dedi bende de olabilir mi acaba korkuyorum ya

Bende de 4 cm boyunda kist var. Ben ilaç kullanmadan adet olamıyorum. Ayriyeten 5 aydır bebek düşünüyoruz, bana da kilo ver egzersiz yap düzenli dedi yumurtalıkların sağlığı için düzenli beslenme bir nevi ama bende kilolu değilim 173 boy 72 kilo var. Bnde insülin direnci de var glifor verdi onun yan etkilerinden kilo verdim biraz ama yine değişen bir şey olmadı.Düzenli gidebileceğiniz sizi takip eden bir doktorunuz olsun.

Merhaba kızlar
Ben de bugün sağ kasığımdaki şiddetli ağrı yüzünden doktora gittim.geçen sene olan kistim tekrarlamış sağ ve solda.sağdaki 6 cm.geçen sene doğum kontrol ilacı kullnıp bayağı küçültmüştüm tam çocuk düşünmeye başladım 6 ay sonra tekrarladı ameliyat bile olabilirsin dedi çok korkuyorum..inşallah sağ salim geçer hepimizin sıkıntıları.bu kadar büyük kist varken gebe kalmak zor oluyormuş keşke kalsan kistlerin geçer dedi.ağrı yüzündejmde ilaç verirse de zaten korunmuş oluyorum..yaş 33 hayırlısı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…