kıslar sizede öyle geliyormu sanki hertarafta hamile var

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2008
1.266
27
Arkadaşlar şu sıralar dikkatimi çok çekiyor sanki hertaraf hamile dolu nereye baksam bi hamile görüyorum tüm yakınlarım hamile ve olmayanlarda düşünüyo bu nasıl bişi ya nüfus patlaması mı var ne:bbo::bbo::bbo::uhm::uhm::uhm::1shok::1shok::1shok:

evet aynı düşünüyorum canım seninle nereye baksam bir hamile .
bende acaba bana mı öyle geliyor diyordum

kızlar hamile kalmayı düşündüğünüz yada istediğiniz için öle geliyo banada aynısı geliyo sanki herkez hamile çünkü dikkatimizi çekiyo normalde istemesek yada düşünmesek gözümüze bile çarpmazlar

al benden de o kadar.. nereye baksam bir karnı şiş .. inanamıyorum ben ya.. her yerde göbüşlü göüşlü kadınalr.. ahh ahh sıra bize ne zaman gelir kimbilir:KK43:

aynı şeyi bende düşünüyorum ve nereye baksam nereye gitsem bir hamile çıkıyor karşıma... azcık bebek konusundan uzaklaşalım dedik tatile gittik eşimle kafayı dağıtayım biraz toparlanayım dedi oda ne kafamı nereye çevirsem otelde bir hamile nereye baksam bir bebekli çocukla kadın dedim yüce rabbim ben kaçtıkça sen benim gözüme gözüme sokuyorsun demek rabbim bizim sabrımızı bu konuda sınıyor.... birde üstüne üstlük karşı komşumda hamile allah onunkine ömür versin herkesinkine ama ne bilim onlar öyle hamile olunca bana bir hırs geliyor olmasını daha çok kafama takıyorum gibime geliyor... neyse çok uzattım zaten dertliyim bu konuda... inşallah tez zamanda rabbim hepimize bu duyguyu yaşatır....

ballım 53 hamile kalmayı düşünmüyorum ama ben attığım her adımda hamile görüyorum nerdeyse :uhm:

al bendende o kadar bide şöyle bi şey oluyor dikkat ettimde tesadüfmü desem sınavmı desem bilmiyorum ben tedavi oluyorum negatif sonuç alıyorum ertesi gün yakınlarımdan hamile haberi alıyorum siz düşünün artık o anki psikoljimi çok zor ya hep soruyorum peki ben ne zaman ALLAHım diyorum açıkçası üzülüyorum kendi adıma

evet canım aynen bende hamişim ama hamiş kalmadan öncede şimdide her yer hamile kadın sanki sanırım bu sene çok bebek olacak bide hamile görmeyi bırak her tanıdığım hamile haberi veriyo şunun karısı bunun gelini onun kızı hakkaten yaa

gelmezmiii şekerimmmmmmmmmmmmm diziler bile benim bebek istememi beklemiş gibi hepsüüüü hamileee

X