kıslar bi bakın yahu!!!!!!!

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kıslar ya dünden beri göğüs uçlarım ağrıo sızlıo ve ateşide yüksek yanıo uçları neden acaba yaaaaaaaa çok canım yanıooooo senağlama senağlama senağlama senağlama

adetime 10 gün var kıslar ltf bana yardım edin gebelikten mi acaba yoksa başka bişi mi var canım çok yanıooooooooo senağlama senağlama senağlama senağlama

• Konu Sahibi EU1
hamılemısınız su anda?
regl donemınde hıssedılen bazı sıkıntılar hamıleykende aynı donemlerde hıssedılıyor cogu kadında,
bunlardan bırı de bendeım:)

• Konu Sahibi EU1
hamılemısınız su anda?
regl donemınde hıssedılen bazı sıkıntılar hamıleykende aynı donemlerde hıssedılıyor cogu kadında,
bunlardan bırı de bendeım:)

hamile olup olmadığımı ben de merak ediyorum ancak adetime 10 gün var yaptıracağım testler ne kadar doğru yanıt verebilirki? :sm_confused: :sm_confused: :sm_confused:

• Konu Sahibi EU1
Canim bendede var o sikinti hem göğüslerim çok şiş hem ağri var hemde meme başinda küçük küçük bezeler var adetimde bayaca gecikti ama test yaptim bişiy çikmadi kafayi yiycem

• Konu Sahibi EU1
Canim bendede var o sikinti hem göğüslerim çok şiş hem ağri var hemde meme başinda küçük küçük bezeler var adetimde bayaca gecikti ama test yaptim bişiy çikmadi kafayi yiycem

idrar testi mi yaptırdın cnm kan testimi dr ne zaman gideceksin

• Konu Sahibi EU1
Bence doktora git,kadınların hormonal dengesi ve fiziki yapısındaki bozukluklar ihmale gelmez!kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…