kıslar acaba ben hamile miyim meraktam catlıcam lütfen cevap yazınnn

doğru söylüorsun valla canım ben inanıorum zaten benım bebegim allahın izniyle olcak ama işte nasip öle pek büyük bi sorunumzda yok çok şükür.sen şuan hamilemisin canım?
herşey nasip alnımızda varsa olcak hayırlısı olsun napalım...bukadar takmıcam artık..yasakkelime

ewet canım çok şükür 5 yıldan sonra hamileyim 13 haftalık olduk inşallah sonuna kadar sağlıkla gider onun için dua ediyorum şimdide hep... inşallah allahım seninde gönlüne göre werir ki wericek zaten emin ol

şükürler olsun allah tamamını getirisin inşallah hayırlı olsun canımm allah gönlüne göre verdi inş herşey saglıklı olur hiç bi problem yasmazsın buzamana kadar yasmışındır zaten ben biliorum 1,5 yıldır yasıorum cok zor bi durum allah kimseye aratmasın... inşalhh banada aratmaz sen duy allahım sesimizi nolur o mutlu anı bizde yaşat..

cornelia35 mrb ne diyicem ya süper bir başlık konuda süper çünki benimde yarın adet günüm ama hiçbir belirtim yok 1 hafta öncesinden göğüslerime el değdiremiyodum karın şişkinliği sivilce gibi şikayetlerim vardı ve benim adet olmaya yakın hiç ateşim çıkmazdı ateşim hiç düşmüyor eşim bile farketti birde akıntı çok beyaz şekilde hiçböyle olmazdı akşam eşim dayanamadı gebelik testi aldı gece fakat çıkmadı bakalım yarın olucammı ne dersin peki kasık ağrısıda vardı 2 gün öncesine kadar bakalım hayırlısı

canım benımmmm.aynı şeyi dün gecede biz yasadık hatta almaya bile gidecektık ben vazgectim kalsın yarın yaparım dedim.ve yaptım sonuc negatif.karın şişkinliği bendede var karnım gitgide büyüyo.aynı şekilde benım ateşim çıkıo arada halbukı benım hiç ateşim olmas mide bulantısı kasıklarda batma sık idrara cıkma hala devam edior bilmiorum valla nolcak.bak bende olan şikayetlerin hepsi gebelik belirtisi bunlar sende bi karşılaştır istersen öptum canım hayırlısı inş hamileyizdir bakalım carsamba son gün akıntımda var ama belkide adet olurum..:1no2:
ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ
1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet
12.iştah artması
13.mide yanması
14.idrar kokusunda değişme
15.kasıkta batma,kramp
16.gazlı olmak
17.eklemlerin ağrıması

kızlar test aldım ama sabah idrarıyla yapcam hayırlısı yarabbim... Allahım sen bizleri insanları cok seversin cünkü bize ruhundan üfürmüşsün ve bizde üfürdüğün ruhu birgün sana teslim edeceğiz ama önemli olan ölmeden önce teslim olmak.. İnşallah o güzel insanlardan bizede nasip et bizede anneliği tatdır sana layık kullar yetiştirmeyi nasip et aminnnn

amin canım aminnnnnnnnnnn.inş olumlu sonuc alırsın nekadardır ewlisin nezmandır korunmuonuz sendede bu belirtiler varmı?adetin günü gectimi ?eger erkense cıkmayabilir bak benım cıkmadı inş çıkar senın ama hayırlsı canım.haberini beklioruzzkaydirigubbakcemile3

cornelia35 benim ümidim çok azaldı ama ya
biraz araştırdım da zaten adet kanaması gerçekleşene kadar yükseliyomuş,sonra kanamayla birlikte azalıyomuş bu hormon

cornelia35 benim ümidim çok azaldı ama ya
biraz araştırdım da zaten adet kanaması gerçekleşene kadar yükseliyomuş,sonra kanamayla birlikte azalıyomuş bu hormon

canım moralını yüksek tut öle herşeyi arastırma bende kafayı yiorum sana sölüom ama beım senden farkım yokbenım umudum var biraz hayırlısı allahtann sen kafana takma bunu unutmakı bu beynımız bu hormoları çok etkilio nekadar sters yaparsak üzülürsek aglarsak kafaya takarsak bu şekilde hiç olmaz baska seylerle ugras kafanı dagıt aklından sil tamammmı hayırlı haberlerini bekliorum cnm öpüldün..

evet canım çok haklısın düşününce vakit de geçmio ya bugün 3.gün yarın 5.gün derken bütün ay boyunca stres eksik deil..
birde varya artık uzman olcam nerdeyse yav okuldan gelir gelmez bilg.başına geçiyorum araştırmadığım şey kalmıyo 5 ay önce prolaktin ne demek bilmezdim şimdi bakıyorm da baya mesafe katetmişim:))))

ewet canım öleee bende aynı şekilde doktora söylüorum ya dio sen baya sey biliosun bende herşeyi arastırıom hormonlar ilaçlara kadar arastırıom işte ama hiç iyi deill beynımız orda.:mymeka:

bende öyle canım 22 yaşındayım 15 aylık evliyim e 15 aydır istiyorz..
başlangıçta ilk 7 ay vajinusmusla geçti kabus gibiydi o geçti dedik eşimin sperm sorunu çıktı o da düzeldi şimdi de benim sorunlar((
anlıcağın bitmiyo ya Allah nezaman isterse ozaman olcak ama işte bazen bunalıma giriom hep ağlıyorm

benım ilk 1.5 ayım o kabusla gecti ilk bir bucuk ay ilşikiye giremedik.bu ne ya sorunlarımız aynı bizm.. eşinin sorunu düzeldimi benım eşim ilaç kullanıo inş düzelecek...
ayrıca senın sorunun ne neden olmuor???aglama bende aglıom ama napalım kader.

test yaptım şimdi ama maalesef değilim artık ne zaman gelecek bilmiyorumda hiç böyle hayal etmemiştim ben adetde olmadım hala hep böyle 15 gün 20 gün 1 ay gec oluyorum...hep ümitleniyorum o yüzden. gününde olsam böyle ümitlenmem en azından.
Ben evleneli 14 ay oldu ve 2 ay korunduk 12 ay olmadı yanii testlerimizi yaptırdık hepsi iyi bende polikistik over varmış ama ileri derecede değilmiş bu ay adet olunca adetin 3.günü yumurtlama takibine başlıcaz ama hala olmadım tabii hamile de değilim öyle boş boş bekliyorum (

Ben bir sohbete gitmitşim gecen kasımda o zaman bir kızın bebegi olmuştu bbekle gelmişti sohbete dün yine gittim onca zamandan sonra bi baktım yine bebek var kucagında yine olmuş öbür ilk bebegide büyümüş.. o zamanlar bende istiyodum özenmiştim.. Benim hala yok o ikinciyi yapmışş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…