kıslar acaba ben hamile miyim meraktam catlıcam lütfen cevap yazınnn

vallahi kasık agrısı ve adet agrısı gibi şeyler olurdu ve sivilce çıkardı değişiyo ama bu ay hiç bir adet belirtiside yok gebelik belirtiside bilmiyorum artık

kızlar merhaba ben de yeni katıldım aranıza,benim de adetime 3 gün var fakat hafif kahverengi akıntılarım oluyor acaba bu hamilelik belirtisimidir

cocugu olmayan herkes ınsallah bu ay hamıle kalır.emınım cocuk olsun kaygısı bu kadar sabırsızlandırıyor

pardon okumamışım 1,5 yıldır yazmışsınn canım bende öyle 1 yıl 2 ay oldu bizde testleri yaptırdık ii cıktı bende pko var sadece bakalım hayırlısı... Bende bua y rahim film cekildim.. Ve şuan adetim 10 gün gecikti hala test yamadım cünkü hep böyle gecikiyor bugun yarın yapıcam ama...

canım bende bişiy çıkmadı sadece eşimin biraz sperm saysı biraz az cok da kötü deil ama.onun için klomen kullanıor.rahim filminden sonra hamilelik sansı yükseliormuş.bakalım hayırlısı inş hamilesindir.benım adetim hiç gecikmez.bence hemen al yap bugun test.benım daha regl günüme 3 gün var yanı 3 gün içinde olmam lazım bilmiorum bişiler hissediorum ama olcam galiba teste negatif cıktı zaten umudum yok gibi.

kızlar merhaba ben de yeni katıldım aranıza,benim de adetime 3 gün var fakat hafif kahverengi akıntılarım oluyor acaba bu hamilelik belirtisimidir

hoşgeldin canım duyduguma göre yerleşmeye yakın leke oluomuş bendede bi ara olmuştu öle bi leke ama sonra adet oldum.bilmiorum valla bende sasırsım kendimi bile bilmiom acaba hamilemiyim deilmiyim kafayı yicem..ins hamilesindir..:1hug:

testi yaptım negatif cıktı..

canım adetin geçti mi senin... belki geç döllenme vardır eğer öyleyse idrarda hemen belli olmaz... hemen umutsuzluğa kapılma... zaten herşey Allah'ın elinde, bu ay olmazsa gelecek ay nasip eder Allah'ım inşallah..

ayrıca ben adetim geciktikten 8 gün sonra yapmıştım idrarda gebelik testini ve çıkmıştı... Allah herkese anne baba olma mutluluğunu yaşatsın

canım adetin geçti mi senin... belki geç döllenme vardır eğer öyleyse idrarda hemen belli olmaz... hemen umutsuzluğa kapılma... zaten herşey Allah'ın elinde, bu ay olmazsa gelecek ay nasip eder Allah'ım inşallah..

yok canım 14 üne kadar olmam lazım gecmedi ama bende belirtilr var bilmiorum cok üzüldüm..inş vardır bişiy

bi kan testi yaptır canım idrar da cıkmaz erken daha ama kan testinde cıkar mutlaka kesin sonuç. aynı belirtiler bende de vardı simdi 8 haftalık hamişim sende sık idrara cıkma var mı

bi kan testi yaptır canım idrar da cıkmaz erken daha ama kan testinde cıkar mutlaka kesin sonuç. aynı belirtiler bende de vardı simdi 8 haftalık hamişim sende sık idrara cıkma var mı

bilmiorum sonuctan korkurummm sık idrara cıkmammı özellikle akşamları 20 dk da bşr 15 dk bir ölcem yaa..sendekı kasık agrısı normal agrımı yoksa bıçak batar gibi batmalar mı ara ara bende öle..

bilmiorum sonuctan korkurummm sık idrara cıkmammı özellikle akşamları 20 dk da bşr 15 dk bir ölcem yaa..sendekı kasık agrısı normal agrımı yoksa bıçak batar gibi batmalar mı ara ara bende öle..

evet vardı oturup kalkarken aniden bıcak saplanıyomuş gibi agrı oluyodu kasıklarımda ve ara ara adet olucak gibi karnım agrıyodu.bence sen hamilesin inş.a.s

evet vardı oturup kalkarken aniden bıcak saplanıyomuş gibi agrı oluyodu kasıklarımda ve ara ara adet olucak gibi karnım agrıyodu.bence sen hamilesin inş.a.s

in canım yaaaa senın hamilleliğinde hayırlı olsun.. inşllah bende hamileyimdir.yoruldum artık bide korkuom acaba hamilleilk deilde film çekiniim içnmi böle oldu bide arada bi midem bulanıo ama cıkarmıom sadece bulanıo.idrarda koku oluomu? hafif bide koku var ama test negatif cıktı.:1no2:

in canım yaaaa senın hamilleliğinde hayırlı olsun.. inşllah bende hamileyimdir.yoruldum artık bide korkuom acaba hamilleilk deilde film çekiniim içnmi böle oldu bide arada bi midem bulanıo ama cıkarmıom sadece bulanıo.idrarda koku oluomu? hafif bide koku var ama test negatif cıktı.:1no2:

ilk haftalarda oldu idrarım koyu renkteydi testi ben 1 gün geçmişti adetim yaptım çıkmıştı ama 2. çizgi silikti biraz senin daha günün geçmemiş varsada cıkmaz zaten ancak kan testinde cıkar beklemek zor yaptır be nce rahatla inş. hamilesin

ilk haftalarda oldu idrarım koyu renkteydi testi ben 1 gün geçmişti adetim yaptım çıkmıştı ama 2. çizgi silikti biraz senin daha günün geçmemiş varsada cıkmaz zaten ancak kan testinde cıkar beklemek zor yaptır be nce rahatla inş. hamilesin

ewt canım zaten cıkmadı bakalım beklemekten başka care yok son gün carsambaa.ogune kadar olmazsam giderim hemen inşal. canım çok saol:1hug:

benim 15 gün geçtiği halde çıkmamıştı yaptığım idrar testinde kan testinde öğrendim hamile olduğumu ve rahim filmi o belirtileri yapar canım sancı kanama sık idrara çıkma adet düzensizliği bel ağrısı...dr. olur diye saymıştı bunları bana ben çok yaşamadım allahtan ama filmden yaklaşık 3 ay sonra falan hamile kaldım hemde kendiliğinden ... sen gönlünü ferah tut stres yapma sakın allaha bırak en hayırlısını iste o zaten werir emin ol ...

benim 15 gün geçtiği halde çıkmamıştı yaptığım idrar testinde kan testinde öğrendim hamile olduğumu ve rahim filmi o belirtileri yapar canım sancı kanama sık idrara çıkma adet düzensizliği bel ağrısı...dr. olur diye saymıştı bunları bana ben çok yaşamadım allahtan ama filmden yaklaşık 3 ay sonra falan hamile kaldım hemde kendiliğinden ... sen gönlünü ferah tut stres yapma sakın allaha bırak en hayırlısını iste o zaten werir emin ol ...

anladım canım yanı bunlar rahım filminin etkisimi?sen nekadr süre bebegin olmadı da film cekindin?inş canım yaa olsunda hayırlısı olsun ama ben cok streliyim acaba oldummu gelcekmı hamilemiyim kafayı yicem inan.eşimde umutlandı off yaaa:1no2:

canım pkos wardı bende 5.yılımıza girdik ewliliğimizde ama hiç olmadı hatta aşılamada yapıldı birkez oda tutmadı kendiliğinden hamile kaldım ... o yüzden sakın stres yapma allaha bırak ondan iste inan weriyor ne istersen ama zaman kawramları tutmayabiliyor biz hemen istiyoruz bilmeden oysa o en doğru zamanda weriyor...:)ona güven sadece sabır

X