Kiskanclik... Evliligimden olmak uzereyim. lutfen akil verin... :(

Esim de izliyordu. Bende merak edip baslayayim demistim. Ama ilk bolumden milletin mahrem yerlerini gordum. Bu sizce normal mi yaa ?
Sence normal degildir izlemezsin, esin icin veya bir baskasi icin normaldir izler. Bu kadar basit. Bu kadar tüh kaka yapilacak birsey yok.

Evet 7 aylik evliyiz. Esimi kaybetmek istemiyorum. Cozum gelistirmeye çalışıyorum surekli kendi basima. Esimde yardimci oluyor. Is hayatina atilmam iyi olacak sanirim.

Esim de izliyordu. Bende merak edip baslayayim demistim. Ama ilk bolumden milletin mahrem yerlerini gordum. Bu sizce normal mi yaa ?

Normal-anormal, iyi-kötü diye sınıflandıramayız, burda sadece bir tercihten bahsedebiliriz. Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla sorununuz sadece bir kıskançlık problemi değil, genel anlamda esnek bir düşünce yapınız yok. Farklı fikirlere ve yaşayışlara karşı katısınız. Öncelikle biraz esnek olmaya çalışın, sizin doğrunuz tek doğru olduğu anlamına gelmiyor. Bunu farkedin öncelikle.

Değişime ve farklı fikirlere açık olmadığınız sürece hiç kimse size yardım edemez. Acaba benim de abarttığım bazı şeyler olabilir mi diye kendinizi bir sorgulayın. Değişim bunun ardından gelir.

Eğer değişmeye istekliyseniz bir psikologtan destek alın.

Bence sıkıntı yok
Genişliklede alakası yok.
Sende biraz adamı rahat biraz esnek ol .
Ne yanı oses Türkiye izlerken Hadise çok açık dekolte giydiğinde napıyosun adamın gözünümü kapatıyosun ?

Canım psikolojik destek dediğimiz olay; "Gittim baktık böyle dedi,tamam bitti " şeklinde bir olay değil.Bir süreç ve bu süreçte sizin bu sağlıklı olmayan dusunceleriniz,bu düşüncelerimizin altinda yatan nedenler ele alınacak ve bunlar sağlıklı düşüncelerle yer değiştirmesi için ödev/egzersizler uygulanacak.

Ben şu an yaşadığın duyguların sadece eşini kıskanmak boyutunda kalmayacagindan ,Cinsel birliktelikten zevk alman /esinin zevk alması vb.seyler sende suçluluk,tiksinme duygulari, günah işliyor hissiyatı uyandıracagindan korkuyorum.

Çok yanlış tercihler yapmışsınız karşılıklı.
Eşinizin izlediği dizi filmler bile artık size göre belirlenecek öyle mi?

Adamcağıza gerçekten üzüldüm.

Neden sizin gibi düşünen ve yaşayan birini seçmediniz?
O neden sizde ısrar etti diye düşünüyorum şuan..

Kendiniz etmiş kendiniz bulmuşsunuz.+18 filmler izlediğini evlenmeden önce de biliyormuşsunuz madem size ters geliyorsa evlenmeyecektiniz.madem evlenmişsiniz olduğu gibi kabul etmeniz lazım

Bu derecesi biraz yıpratıcı. Yardım almalısınız.

Okuyunca şok oldum resmen , insandır bu nefsi vardır marjinal bir durumda ben bile dönüp bakıyorum :) Eşime de bu durumda hiçbir baskı uygulamam bakmayacaksın diye , benim bile dikkatimi çekiyorsa o da bakabilir . Abartmamak lazım ufak tefek şeyleri bence bir an önce kendinize çeki düzen verin çünkü böyle devam ederseniz sizden önce eşiniz sizi boşar ALLAH KORUSUN

Beni seviyo hamd olsun iyiyiz filmleri bile birlikte seçeriz ama şu şu şeylerine hiç tahammül edemiyorum kusura bakmayn hasta ruhlusunuz konunun giriş kısmı ile gelisme sonuç bölümü aşırı alakasız amacınız ne kuzum durduk yere boşanmak mı? Bekar erkek hayatında olmuştur bazı şeyler eğer devam edecek olsaydı seninle evlenmez rahatça takılırdı atraksiyon mu lazımdı aman karım duyar mî görür mü die Ayy destek alın lütfen

Nasıl bir yorum bu?

"beee", "seni git de bi yatırsınlar, ilaç bile fayda etmez sana"!

Buraya üye olan herkes psikolojisi normal insanlar değil. Kimseden de rapor bir şey istenmiyor, bunun bilincinde olup aşağılamadan yazabilirdiniz ki bilincinde değilsiniz belli ki. Böyle durumlarda yazmamanız daha yardımcı olur konu sahibine emin olun, üslubu güzel üyeler aynı konuyu daha güzel anlatabilirler.

Acil olarak psikiyatri doktoruna gidin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…