Kiskanclik... Evliligimden olmak uzereyim. lutfen akil verin... :(

Git tedavi ol ya. Bu ne saçma sapan düşünceler. Yok artık dedirttin bana :O

Sizinki dinine baglilik, namus, edep falan degil biliyorsunuz dimi ??
acilen psikolojik tedavi görmeniz gerekiyor, kendinizi ve evliliginizi bitirirsiniz bu sekilde

Destek almalisiniz bence boyle hayatlarinizi mahvedersiniz

Aaa bende severim yüzmeyi ben bunu normal sanıyordum kimse bana anormal birşey olduğunu söylememişti aydınlandım bak şimdi

hala o kişiyle mi berabersiniz?

evett. suan bna sevgsnden suphem yok basndn bi evlilik gcmis evliligm guvenimi sarsti btun kizlara karsi guvenm yoktu hepsyle dlga gciodm ama sni tanidikca sna sadik kalmam grektgni anladm diyo ve 2 yildirda ypmadgn sey klmadi tlfnuna programlar ble yukluodm nerde oldgnu kmle knstgnu hepsni takip ediodm o kdr takintiliydm. 2 yildir gercektn bisy yaptgi yok ama bnm kuruntularm btmio

brcok kez aldatildm ilskmn baslariinda hep aldattgi kzlra bakiodm hepsi guzeldi benden. uzun boylu zayiff. bense kendimi sisman ve kisa boylu hissediorm. amelyt olmayi bile dsunduum boyum icin
Keşke sizi defalarca aldatmasına göz yummasaydınız, olan size olmuş özgüveninizi kaybetmişsiziniz. Sizi aldatmasının sebebi sizde güzellik açısından bir eksiklik ya da başka bir eksiklik gördüğünden değil veya o kızları sizden daha güzel bulduğu için değil, kendinizde eksiklik hissetmeyin sizi güzel bulmasa hayatına almaz. Aldatmak karakter bozukluğudur aldatan kişi aslında eksiktir.

Tv yok diyorsun tv de gorurse diyorsun :)

Bu kdr kiskanclik normal degil.. ki adam bir suru fedakarlik yapmis zaten..daha ne olsun?

Aaa bende severim yüzmeyi ben bunu normal sanıyordum kimse bana anormal birşey olduğunu söylememişti aydınlandım bak şimdi
Yuzmek gayet normal bir davranis arkadasim. Hatta sunnettirde. Benim kastettigim sey; mahrem sinirlari icinde yasanabilsenkeske hersey... Anlamak istedigin gibi anlamissin.

Bu fikirlerinizi yuzme kiyafeti olarak (ki bana gore de normali bu) mayo/bikini giyen kadinlarin cogunlukta oldugu bir platforma yaziyorsunuz, ve edep kalmadi diyorsunuz. Sonra da bu kadinlar uzerine aliniyor, ve size kotu cevaplar yaziyorlar haliyle. Bence sorun sizin kapali olmaniz, bu sebeple asiri bir kiskanclik icerisindesiniz. Eger kadinlarin kapanmasi gerektigine inananlardansaniz lutfen kadinlari namus olarak goren, metalastiran kafa yapinizi alip en az sizin kadar kapali kadinlarin oldugu bir islam ulkesine tasinin.

Ben kocanizin sizin bu kiskanc davranislarinizi kesinlikle hak ettigini dusunuyorum. Cunku kendisi rahat ve modern takilip, sizi daha da kapali olmaya zorluyor. Eger disariya ciktiginda kadinlara et parcasi degil de "insan" olarak yaklasiyor olsaydi sizin acik veya dar giyinmenizden rahatsiz olmazdi. Demek ki etkileniyor ki, diger erkeklerin de onun baska kadinlardan etkilendigi gibi sizden etkileneceginden korkuyor. Bu sebeple kisitliyor sizi. Dolayisiyla sorun aslinda esinizin zihniyetinde, ve bence tedavi olmasi gereken de bu erkek ziyniyeti. Yani sizin tabirinizle

Iste gercek sorun burada.

Ben de sizin kadar kapali giyinsem, sortlu/mayolu kadinlarin oldugu bir ortama esimle gittigimde kiskanclik da yasardim, o kadinlardan nefret bile edebilirdim. Ama neyse ki istedigim gibi ortamina gore giyinebiliyorum ve kimseye de soz soyleme hakki tanimiyorum, ozellikle de erkeklere.

bunun icin islami oteller var oraya gidebilirsiniz,yat tekne kiralayip denizlere acilabilirsiniz,havuzu olan villalar var oyle bir yer tutabilirsiniz ama bunlari dusunmeden once ya tedavi olun ozguveniniz yerine gelsin ya kendinizi eve hapsedin disari hayatiyla baginizi koparin hatta elinizdeki internet bulunan telefonu bile kapatin ya da bosanin adamin hayatini kurtarin.

Tam olarak bu...

Bencede ayrılın, bir tedavi olun bu kıskançlık hayatın her alanında sizi mutsuz eder; hiç öyle eşim kadın bacağı kolu poposu gördü diye perişan olunurmu yahu

Peki ne yapmali ? Böyle bir durumla karsilasildiginda nasil tepki verilmeli ? Siz nasil asiyorsunuz bu durumu ?
hic bisey yapmiyorun hic umursamiyorum. kiskandigimi belli etmiyorum.
disari ciktik diyelim cok bakimliyim makyaj sac giyim olsun karsidan gelen erkekler bana bakiyo esimde bu bakislari yakalio ve kuplere binio bnm haberim yok niye sinirlisin diyorum millet sana bakiyor deliriyorum diyor. e bu durumda esim sence baska birine bakar mi ben yanindayken ozguvenim tam. o catlasin patlasin kiskansin ben niye dert yapcam ki.
ona onu kiskandigimi belli ederek baska kadinlardan korumaya calistigimi dusundurerek simartip basima cikartip ugrasamam. essegin aklina karpuz kabugu dusurmem yok yere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…