Kiskancligim yüzünden yaptigim rezillik

12 yıllık üye de konu hortlatmaz artık ya

Yapmanız gereken özür dilemek ama zannetmem ki öyle bir erdem sizde var olsun.
Kız iyi size terbiyesini bozmamis. Beyinle beden aynı şekilde yaş almıyor işte, bakıyorsun 23 yaşında kazık kadar ama beyin 10 yaş.
He tamam he en yakışıklı, en muhteşemli, en harikali koca senin, tüm kadınlar da ennnn ...li kocanı elinden almaya çalışan hainler. Tam bir buldumcuksunuz tüylerimi diken diken ettiniz...

Çok güldüm ya..bir insan kendini ancak bi kadar rezil edip küçük düşürebilirmiş. Siz hem kendinize hem eşinize yaşatmışsınız bu duyguyu. Tebrikler.

Adam ins bosanmayı düsünüyordur
Yoksa cok üzülür daha
Toksik bi insansıNız sizle ömür gecmez.

Daha birkaç aydır aktif kullanıyorum teyzecim relax. Noluyo konu hortlayınca KK komiserlerinin işleri mi yoğunlaşıyor gündemleri mi karışıyor Gereksiz triplenmeler
Hoşlaşmıyoruz. Konu sahibi Kasım 2015 te üye olmuş, toplam üç gün kalmış. Aktif olsa neyse.

Tedavi olun.

İnanın okurken sizin adınıza utandım. Çok ayıp etmişsiniz.

Mesela ben senin kocanin yerinde olsam birdana asla eve misafir kabul etmem. Yaptığın çok büyük terbiyesizlik. Kız çok kibarmis ayrıca. Herşeye rağmen teşekkür etmiş. Buyur etmiş . Çok soylicek şey var ama ban yemek istemiyorum. Sonuç olarak duzelmelisin. Ama asla o potansiyel yok sende.

Bence hiç uzatmaya sürekli konuşmaya da gerek yok. Bu konuda tecrübe sahibi biri olarak konuşuyorum. Bir erkek ve bir kadın öyle dost, kanka falan olamaz. Artık evli bir adam, kız yerini bilsin. Bence kapatın konuyu eşinizin de huyuna gidin ama bu konuda taviz vermeyin derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…