Kıskançççç nişanlı ile balayı kararsızlığı yaşamak.

turnpass

çok özlüyorum
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2013
1.395
6
Arkadaşlar şu evlilik stresinden o kadar bunaldım ki balayı yapmak gerçekten istiyorum. Mayıs haziran aylarında gideceğiz gidersek.... Ama nişanlımın kıskançlığından ötürü denize girmek yasak:44: veya kimselerin olmadığı bi yer olacak ki anca o şekilde girebilicez. denize girmeden balayı tatili olur mu? olursa nerede olabilir? veya sakin bi yer var mı deniz tatili yapabileceğimiz? Deneyimleriniz önerileriniz var mıı??:26:

bu kadar kıskanc adamla mutlu olurmusun bilmemm :44:

Bugün denize girmeyeceksin der, imzayı atınca sokağa çıkmayacaksın der.Sorsan seni çok seviyor ve çok da kıskanıyordur. Tabi ya...
Müsaade edin böyle şeylere, siz evden çıkmayın diye kucağınıza çocuğu da verir evlenir evlenmez. sonra çok ahlanır vahlanırsınız benden söylemesi. Hazırlıklı olun.

bu kadar kötümser olmayın lütfen. insanlar sevdikleri için bazı şeylerden ödün vermelidirler. kalabalık yerde denize girmek istememesiyle sokağa çıkarmamasının hiç alakası yok. her insan sevdiğini kıskanır. kimisi mini etekli gezdirir sadece biri laf atınca kıskanır, kimisi mini etek giymesini istemez. iki taraf için bir sorun yoksa huzursuzluk çıkarılmamalıdır bence.
sorunuza gelirsek; kiralık villalar var hem doğayla iç içe hem de etraftan az gözüken veya gözükmeyen. o villalardan kiralayabilirsiniz. veya çok kalabalık olmayan yerleri tercih edebilirsiniz. ayrıca doktorlar evlilikten hemen sonra denize girmeyi önermiyor, tabi sizin durumunuzu bilemiyorum :) mesela karadeniz turu yapabilirsiniz, mis gibi orman yayla.. birçok şekilde değerlendirilebilir. deniz şart değil bence

Kapadokya kaz daglari olabilir ama omur boyunca denize girmeyecekmisiniz sorunu balayi olarak gormeyin guzelce konusun ustesinden gelirsiniz diye umut ediyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

yorumlarınız için teşekkür ediyorum kızlar, ama bazı yorumlarda kötümserlik çok abartılmış gerçekten. tek bir yazımla tam olarak kişilik analizi yapmak mümkün değil.

kiralık villa olabilir bi bakayım onlara ben o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…