Kışın evlenenler balayında nereye gittiniz ?

tuuba89

şükürler olsun Rabbim
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2008
1.239
246
35
balayında nerelere, hangi otellere gittiniz, ve fiyatlarını söyler misiniz kızlar ??

3 aralık düğünden sonra Abant gölüne gidiyoruz:))
Alternatif olarak sapanca
Uludağ düşündük. Ama kar olmaz diye vazgeçtik:)

bizde seneye aralikda evleniyoruz.. Balayi icin sicak bi ülke düsünüyoruz ama bi fikrim yok..

belki yardimci olan olur :)

kızlar kışın dahi olsa balayı için antalya ve alanyayı düşünebilirsiniz memleketim hala sıcak :21::21::21:

benmde 8 ARALIKTA DÜĞÜNÜM VAR AMA HİÇ DÜŞÜNMÜORUM BALAYINA GİTMEYİ YAZIN GÜZEL Bİ TATİL YAPARIZ DİE

benmde 8 ARALIKTA DÜĞÜNÜM VAR AMA HİÇ DÜŞÜNMÜORUM BALAYINA GİTMEYİ YAZIN GÜZEL Bİ TATİL YAPARIZ DİE

bende 2 şubatta evleniyorum ve aynı senin gibi düşünüyorum canım. sıcak sıcak gidicem istediğim yerlere. hayalım antalya, fethiye ve kapadokyayı görmek :KK16:

ilk evlenince olan heyecanla yazın yapılan tatilin heyecanı bir olmaz diye düşünüyorum ben :KK31:
Kışın 1,2 günde olsa değişiklik iyi olabilir,benim fikrim :KK31:

ilk evlenince olan heyecanla yazın yapılan tatilin heyecanı bir olmaz diye düşünüyorum ben :KK31:
Kışın 1,2 günde olsa değişiklik iyi olabilir,benim fikrim :KK31:

doğru düşünüyorsun canım belki buralarda bi yerlee kaçabiliriz ilk zaman, ama yazın da gitmek istediğim yerlere gitmek istiyorum. istediğim yerler kışın gidilince zevkli oluncak yerler değil malesefff :KK25:

Ben Geçen Sene aralık ayında evlendim=) kapodakyaya gittik çok güzeldi otelimizde oyle=) karlıkevi kaldık bak istersen odalarına muhteşemmm

Ben Geçen Sene aralık ayında evlendim=) kapodakyaya gittik çok güzeldi otelimizde oyle=) karlıkevi kaldık bak istersen odalarına muhteşemmm

gerçekten mi . ne çok istiyorum kapadokyayı görmek yaaa :KK5: ama çok soğuk olur diye korkuyorum. hemen hasta oluyorum çünkü. fiyatı nasıl uygun mu

balayı için değilde kapadokyaya gittiğimizde ürgüp kaya otelde kalmıştık. peri bacalarının içinde odalar yapmışlar çok sevimliydi :) görmek isteyenlere tavsiye ederim...

bizimde 3 şubat düğün, kapadokya için balayı paketleri bulduk, konak tipinde otel, turlar falan 4,5 gün.. valla en mantıklı bu geldi, tabi yazın gezmek başka olurdu ama yazında gideriz inşallah, maksat birlikte vakit geçirmek olsun..

Bizde Şubat ayında evlenip kaz dağlarına gidiyoruz :KK17:

canım bizde "kazdağları stalu otel"i çok beğendik. bizimde düğün şubatta.. ama otel haricinde kendi imkanlarımızla gezebilirmiyiz, ona karar veremedik, diğer seçeneğimiz kapadokya balayı konseptinde otel+tur, hatta kazdağlarına göre daha uygun olacak kapadokya, ama işte bu "stalu otel" inde odaları çok güzel.. bi karar veremedik

canım bizde "kazdağları stalu otel"i çok beğendik. bizimde düğün şubatta.. ama otel haricinde kendi imkanlarımızla gezebilirmiyiz, ona karar veremedik, diğer seçeneğimiz kapadokya balayı konseptinde otel+tur, hatta kazdağlarına göre daha uygun olacak kapadokya, ama işte bu "stalu otel" inde odaları çok güzel.. bi karar veremedik

orda yeşilyurt köyü varmış canım gezmek için , oteldekilerle konuştum yürüyüş yapabilirsiniz,köye gidebilirsiniz dediler.
soğuk olacağı için çokta çıkmayız belki ,3 gün kalıcaz biz zaten :KK31:
kapadokyaya her zaman gidilir diye düşündüm , farklı olsun istedim .

X