kısacık bir tatil için adrasan da yer önerisi....

kelebek2005

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2010
213
0
herkese merhaba
haziranın ortasında sadece haftasonu için adrasan yada çıralıya gitmek istiyorum. oraları hiç görmedim ve merak ediyorum. 2 gecelik sessiz, sakin, yemek ve temizliği iyi olan otel yada pansiyon var mı tavsiye edebileceğiniz

Neden Adrasan bilemiyorum bence daha güzel yerler var ama oyel tavsiyesi istiyorsanız.
Adrasan kizler Motel & Restaurant
Geçen yaz bir gece kaldık ama çok memnun ayrıldık.
Yemekler önemli orada,buranında yemekleri harikaydı.

çok teşekkür ederim. daha güzel yerler var derken örnek verebilir misin. ben adrasan çıralı falan hiç görmedim. merak ediyorum.

çok teşekkür ederim. daha güzel yerler var derken örnek verebilir misin. ben adrasan çıralı falan hiç görmedim. merak ediyorum.

Önemli değil ne demek bir pansiyon bir otel tavsiyesinin ne kadar kıymetli olduğunu bilirim.
Oraya gidiyorsun onlarca yer saf saf tek tek geziyorsun şansını deniyorsun .. Can sıkıcı.
bu dediğim yere giderseniz pazarlık yapın mutlaka..
biz tam sezonunda iki kişi yarım pansiyon 120 vermiştik sanırım 160'dan düşürmüştük.
Burası doluysa Hotel Ceneviz vardı orası da şirin bir yerdi ama yemeklerine kefil olamam.
Şimdi değişik alternarifleri anlatacaktım ama dur sana bir link vereyim belki değişik fikirlere sahip olursun.
Şu topiği okurmusun orada yazmıştım yazmıştık çokça
http://www.kadinlarkulubu.com/hicbi...686-egeliler-fikirlerinize-ihtiyacim-var.html
Burada da Adrasan hakkında bir yazım var,o tarafa gideceksen Olimpos'da kalabilirsin hem daha uygun maddi olarak.

Üfürükten Prenses: Adrasan ve Olympos

Son düzenleme:
X