Göz Makyajı kısa ve seyrek kirpiklerim :(((

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

cadiii83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2014
332
228
41
kızlar merhaba
aslında size danışacağım şey dert bile değil ama kirpiklerim çok kısa ve seyrek
biraz uzun olsun istiyorum eose marka serumu çok duyuyorum acaba aranızda kullanan var mı yada doğal yöntemlerle kirpiklerini gürleştiren veya uzatan varsa ve bana yardımcı olursa çok sevinirim ..
şimdiden teşekkürler ..

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-4-deney-ilginize.868351/page-2#post-43638436 canım buraya bi bak istersen bi arkadaş baya uzatmış ve gürleştirmiş vazelin ile ben de bugün başlayacagım.

Hint yağı kullanıyorum ben ama yağ bezesi çıkartabiliyo şuan bu nedenden ara verdim ama çok uzattı ve gürleştirdi

kızlar kako yağıda aldım internette bi formul buldum şimdi onu uyguluyorum kirpiklerimde canlılık var birazda uzama olmuş ..eve biraz yakıyor ama gece sürüyorum zaten 15 gün sonra sizi tekrar bilgilendiririm

canım hint yağı göze kaçınca yakmıyormu
Kullandığım rimelin fırçasını yıkadım hint yağını onunla sürüyorum bide pamuklu çubuklar var ya onunlada kirpik diplerime sürüyorum bir kere bile yanmadı zeytinyağı kullanıyodum eskiden o çok fena yakmıştı ama hint yağından memnunum yağ bezesi cıkartıyo ama kullanmayı bırakınca 2 3 güne geçiyo kirpiklerim gerçekten uzadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…