Kış çiftleri

likenother

Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
1
0
Kizlar merhaba,
Kis ayinda (ocak ya da subat ) nikah ve balayi planlarimiz var. Fakat balayi icin ne cok haraketli ne de cok sakin bir tercih olsun istiyoruz. Daha once kayak yapmadim hatta istanbul disina cikmadim desem dogru olur... romantizm, ve biraz da gezme ile eglence, ayni zamanda konfor ve rahat hissettirebilecek bir balayi oteli ya da şehiri sunabilir misiniz ?
Tesekkurler kizlar..

canımm aradığım başlığı açmışsın:)bende ocakta yapıcam düğünümü bende kararsızım ama şöyle bir araştırınca kayaklı yerlerdeki oteller hemen dibinde olmuyor oraya da bi şekilde ulaşım lazım gene birde kayak olunca fiyat diğerlerinden daha pahalı oluyor açıkçası benim istediğim kayaktan çok odanın lükslüğü konforu yani:)bende akdeniz tarafında otel tavsiyesi bekliyorum:)

Bende cok kararsızım kayak otelleri cok dolu oluyor seneye kışın kayak yapatız diyoruz ama balayida nereye gidecegimizi henuz bilemiyoruz sapanca golu otelleri manzarali doga otelleri varmidir onerilerinizi bekliyoruz

Ben de kışın evleniyorum ve balayı önerilerini bekliyorum. Daha önce kışın evlenmiş olup balayına giden çiftler yok mu hiç aranızda kızlar ??

Ben de kışın evleniyorum ve balayı önerilerini bekliyorum. Daha önce kışın evlenmiş olup balayına giden çiftler yok mu hiç aranızda kızlar ??
ya evet lütfen cvp versinler bize:)benim otel tecrübemde yok yani kışın mesela otelde ne tür kıyafet giyerim havuza giderken nasıl olur bilemiyorum

İstanbuldakiler Ağva ya gelsin. Ne gerek var kayakta üşümeye. Ağva da şömine başında geçirin balayını. Mutluluğunuz daim olsun.

ya evet lütfen cvp versinler bize:)benim otel tecrübemde yok yani kışın mesela otelde ne tür kıyafet giyerim havuza giderken nasıl olur bilemiyorum

Ayyy haklısın sarihperi ya otelin içnde sıcak havuza giderken nasıl giyinilir ben de hiç bilmiyorum aman rezil olmayayım da

İstanbuldakiler Ağva ya gelsin. Ne gerek var kayakta üşümeye. Ağva da şömine başında geçirin balayını. Mutluluğunuz daim olsun.

Olabilir aslında fiyatları nasıl ekonomik bi balayı düşünüyoruz fazla bütçemiz yok . Hangi otellerini önerirsiniz ağvanın?

Ben de kış geliniyim 2011 Kasım ayında evlendik. Büyük Abant otelin gittik rüya gibiydi. Güral Sapanca da kaldı aklım orası da çok iyi bir otel.

Ayyy haklısın sarihperi ya otelin içnde sıcak havuza giderken nasıl giyinilir ben de hiç bilmiyorum aman rezil olmayayım da
bilen birileri söylese keşkee biz antalyaya gidicez orası hani sıcak olur ama yinede bi yazınki gibi olmaz yani..havuza giderken nasılgiyincez hep dert
kış mevsimi olduğu için kayaklı oteller hem kayak merkezlerine uzakta yakında olanlarda ateş pahası ağva bolu gbi yerlerde gene mevsimden dolayı pahalı bence güneye bakın sizdedüğün ne zaman:)

Olabilir aslında fiyatları nasıl ekonomik bi balayı düşünüyoruz fazla bütçemiz yok . Hangi otellerini önerirsiniz ağvanın?
Eğer istanbuldaysanız bir hafta sonu gidip kendiniz bir ön araştırma yapabilirsiniz. Ben kalmadım ama yemek yediğim oteli çok beğenmiştim. Huzur dolu bir yerdi. Bence balayı dışa açık değilde birlikte vakit geçirmeye açık olmalı. Hem ulaşım kolay. Tabi kişiden kişiye değişir. Netten gezinin . Bir kaç butik otel var. Maalesef yemek yediğim yeri hatırlamıyorum ama göksu kıyısındaydı. Dilerim balayınız güzel geçer. İnsan çok tatil yapıyor ama balayı unutulmuyor. İçinize en sinen yer neresi ise orayı seçin.

Antalyaya gitseniz bile dışardaki havuz soğumuş olcaktır sanırım. ben kapalı havuzu olan oteller bakmayı düşünüyorum bir de ağva var aklımda. Dediğiniz gibi kayaklı oteller el yakıyor

Çok teşekkür ederim müsait olabilirsek gezeriz yoksa inernetten araştırdığımız kadarıyla karar vericez artık.

Antalyaya gitseniz bile dışardaki havuz soğumuş olcaktır sanırım. ben kapalı havuzu olan oteller bakmayı düşünüyorum bir de ağva var aklımda. Dediğiniz gibi kayaklı oteller el yakıyor
bende otelin içindeki havuzu kastettim zaten antalya bile olsa ocakta açık havuzzz üşüdüm bileee

boluda taksim ınternatıonal abant palace guzel tavsıye ederım
Orayada baktim fiyatlar cok pahali ama hersey dahilmi nasil bir otel? Buyuk abant var bide topuk yaylasinda fenerbahcenin bi oteli var gol etrafinda yine orasida cok guzel diyorlar ama icecekler ucretliyms sadece sabah aksam yemegi dahil ve iccekleride ucretli deniyor cogu otelin bu sekilde uygugama yapmasi cok sacma geliyor en azindan yemekteki iceceklerin ucretlendirilmesi gerekir subatta gidecgiz bizde

Bolu göl evleri var villa seklinde sadece kahvalti dahil... diger ogunleri kendin yapip yiyebiliyorsun yiyecek goturuyorsun agaclarn icinde gol manzarali şomineli orayi dusunuyoruz kuzenimiz daha yeni balayidan geldi tavsiye etti ama biz kisin gidicez yollarn durumu sıkıntı olabilir

uludag kartepe abant

Maddi durumu bilemiyorum ama kendin pişir olayı çok zor oluyor canım. Biz senelerdir ailecek o tarz apart otellere gidiyoruz yapıp yiyoruz ama balayında bulaşıktı yemekti uğraşmak istemezsin bence unut gitsin bu fikri. Normal herşey dahil bir otele gidin. Dışarda yerseniz aynı fiyata gelecek çünkü yine. Ayrıca erciyesteki otellere bir bakın derim erken rezervasyonla diğer bilgelere göre daha ucuz olur diye tahmin ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…