Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
çörek otu gözünü yakmadı mı yaaa :S demek gözden göze fark ediyor benimkini mahvetti

çörek otunyla hint yagı, susam yagı, yılan yagı, badem yagını karıştırdıım o şekilde sürüyorum yani hepsinden azar azar koydum canım benim..belki tek olrak kullansam yakar.ki yakıyoo bu yaglarda ama kaçırmazsan bi sorun yok..kaçırınca çok yakıyo..

Son düzenleme:
ben her gece yatarken parmağımın ucuna biraz arko yağlı kremi alıyorum ve rimel sürer gibi kirpiklerime sürüyorum. kesinlikle gözlerimize sürmemeye dikkat ediyorum gözlerim çabuk mikrop kaptığı için. bunu bir iki hafta düzenli yaptığım hem kirpiklerim dökülmüyor, hem güçleniyor hem de uzuyor:)

ben her gece yatarken parmağımın ucuna biraz arko yağlı kremi alıyorum ve rimel sürer gibi kirpiklerime sürüyorum. kesinlikle gözlerimize sürmemeye dikkat ediyorum gözlerim çabuk mikrop kaptığı için. bunu bir iki hafta düzenli yaptığım hem kirpiklerim dökülmüyor, hem güçleniyor hem de uzuyor:)

arko kremının ıcerıgıne baktınmı cnmbelkı tuy cıkarıcı yaglar mevcuttur onun da ıcınde ondan uzatıyo olabılırmı ??

hergün zeytinyağını biraz ısıtıp kulak çubuğu ile sürüyorum gözle görülür uzama oldu zayıf cılız tüylerde belirginleşti. devam edicem

Kizlar iletilerinizin hepsini okudum ama hepsindede susam yağı badem yağı hint yağı falan yazmışsınız. Kafam karıştı smdi. :nazar: Bende kirpiklerimi gürleştirmek istiyorum rımel süre süre biraz döküldüde :KK17: Simdi badem yağı mı hint yağı mı ya da hangi yağ öneriyosunuz? Aldım diyelim bos bi rımel kutusunda gece yatmadan once mi sürmeliyim yani zamanlama ne zaman olmalı ? Herhangi bi yan etkisi var mı?Bilgilendirirseniz cok mutlu olcam gercekten :KK16:

Kizlar iletilerinizin hepsini okudum ama hepsindede susam yağı badem yağı hint yağı falan yazmışsınız. Kafam karıştı smdi. :nazar: Bende kirpiklerimi gürleştirmek istiyorum rımel süre süre biraz döküldüde :KK17: Simdi badem yağı mı hint yağı mı ya da hangi yağ öneriyosunuz? Aldım diyelim bos bi rımel kutusunda gece yatmadan once mi sürmeliyim yani zamanlama ne zaman olmalı ? Herhangi bi yan etkisi var mı?Bilgilendirirseniz cok mutlu olcam gercekten :KK16:

uzamasını sıtoyosan hınt yagı gurlesmesını ıstıyosan badem yagını kulln ve de sakın gece kulllnma cunku gozlerının ıcıne akabılıyo yakıyo o da yastıga falanda buılasabılıyo bı de bos rımel kutunun ıcıne koy surumu daha kolay oluyo benım sana tavsıyem hınt yagı ve badsem yagını karıstır

^ Kirpiklerinin gurlestigini duymak guzel.
Benim tek 1 aya yetecek kadar ilacim kaldi,
Daha sonra bende hint yagina baslicam insallah :KK53:
Kirpiklerimi kivirdigim zaman rimmelsiz kaslarima degiyor:21:

bayanlar bitmiş kurumuş vs. kullanmadığınız bir rimelin kutusunu iyice yıkayın temizleyin içine bu yağlardan susam ve tatlı bademi eşit miktarda koyun hint yağını da diğerlerinin yarısı kadar koyun karıştırın. geceleri uyumadan önce iyice makyajınızı temizleyip kirpiklerinizi tamamen arındırdıktan sonra rimel sürer gibi 2-3 darbeyle bu karışımı sürün,
fazla abartmayın gece siz uyurken gözlerinize akmasın,
bu yöntemle seyrek olan dökülen boyları çok kısa olan kirpiklerim gürleşti uzadı şimdi kıvırıcı bile kullanamıyorum kaşlarıma değiyo :)

^ Kirpiklerinin gurlestigini duymak guzel.
Benim tek 1 aya yetecek kadar ilacim kaldi,
Daha sonra bende hint yagina baslicam insallah :KK53:
Kirpiklerimi kivirdigim zaman rimmelsiz kaslarima degiyor:21:

senınde bayagı uzamıs o zaman :) bu ılac cok hızlı buyutmus anlasılan ama hınt yagından aynı performansı bekleme derım :) bı on bes gun sonra basılarında bı hafta sonra uzuyo

Gecenlerde dayanamadim hint yagini denedim.
Ertesi gun rimmel yaptim akip durdu.
Bu hint yagini tatilde felan kullanmak lazim galiba:KK1:

cnm burda bı kac arkadas rımelın ustune bu yagları sursek olurmu demıstı hatta olmaz demıstım akıyo cıdden denemeyın tatılle alakası yokkı boz rımel kutuna koy evde ıkı uc saat beklet gozunde yıka

Rimmel aktiktan sonra yikamam gerektigini anladim :KK1:
BU aksam ins kurban bayraminda cektigim resimle dunku resimlerimi karsilastiracagim,
Bakalim ne kadar ilerleme olmuss :44:

ebn kendımınkı kararlastırdıgımda dıgerıne gore bayagı bı uzamıs gordum (kı benım kırpıklerım eskıden az ve kısaydı ) emınım sende farıkı gorursun

ben den bugun sursemmı dıye dusunuyorum cunku dun kırpıklerıme bakarken goz kapagını altında ınce bı cısgı varya orda bı kucucuk bellı olmuyo asırı kucuk bı tomurcuk cıkmıs alt kırpık dıbımdede var bı tane yag bezesı degıl et gıbı degısık korkuyorum ya ne yapsam kı :KK43: offfffffff ama hınt yagımı surmek ıstıyorum ya :KK43:

X