Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
o bahsettigin kucuk seyden benimde sol gozumde cikmis.
Bende diyorum bu ne.. Bakimami alisti gozlerimde ihmalimi sevmedi aceba..

ya cıddımısın ne yapsak kı doktora da gıtmek ıstemıyorum bunu ıcın mı geldın derse dıye :KK1: of bı korkum da var acıkcası benım bı tane alt kırpık dıbımde vardı onemsememıstım bı de yukarda cıkmıs yaglardan kaynaklanıyo olabılır maleseffffff :KK43:(((((((

ya cıddımısın ne yapsak kı doktora da gıtmek ıstemıyorum bunu ıcın mı geldın derse dıye :KK1: of bı korkum da var acıkcası benım bı tane alt kırpık dıbımde vardı onemsememıstım bı de yukarda cıkmıs yaglardan kaynaklanıyo olabılır maleseffffff :KK43:(((((((

Benimde alt kirpigimde var ama ben yag sadece 1 kez kullandim.
Uzun zamandir bakimi ihmal ettigim halde dun cikmaya basladi..
Senle es zamanda cikmis olmasi sasirtti beni valla...
Ne yapsak bilemedim..

pazartesi aksaminda kucuk bisey cikmaya basladi.
Dun sabah dahada belirginlesti. Aksama dogru indi. Sonrada kendi kendine yok oldu.
Sende durumlar ne canim?

kirpik bakım jelleri var kaliteli bir markanın besleyicisini kullanın yağlar uzun vadede sorun çıkarabilir

haklı olabılırısnız aslında yag sonucta ne bılım ama dogal bı urun ıste ondan guvenıyoruz eeose var onu alıcaktımama fıyatı pahalı geldı ogrencı oldugum ıcın her seye ole para harcayamıyorum bole hınt yagı falan suruyorum satılan urunlere de hıc guvenım yok zaten acıkcası bıraz da kımseye guvenılmıyo artık en ıyısı dogal dıye herkes dogala yonelmeye baslıyo zzaten umarım gecer ne dıyım :KK43:

sorun oluyosa hazır besleyici rimeller var bunları deneyin uzun süre yağ kullanmak kirpik dibi iltihabı yapıyor diye duydum isder isdemez diplerede geliyor bu yağlar jel şeklinde kaliteli bi besleyici alın :KK34:

sorun oluyosa hazır besleyici rimeller var bunları deneyin uzun süre yağ kullanmak kirpik dibi iltihabı yapıyor diye duydum isder isdemez diplerede geliyor bu yağlar jel şeklinde kaliteli bi besleyici alın :KK34:

bıldıgınız bı marka bı urun varsa cok sevınırım ben halen devam edıyorum yag kullnımına ama cıddı anlamda ıse yarayan bı besleyıcı varsa daha ıyı olur tabı de kesın pahalıdır :KK43:

@ Merve,
Canim sende duruyormu hala kabarciklarin?
Benimki gecmisti ertesi gun..

cnm ust taraftakı gectı dun gece baktım tam ta onu yazcaktım sımdı :) ırazdan yıne surcem yagımı badem yagında dolayı cıkmıs olabılır kabarcık bende cunku bademı bıraktıgımdan ıkı gun sonra gıttı kabarcık ama altta var da hıc bellı olmuyo

haklı olabılırısnız aslında yag sonucta ne bılım ama dogal bı urun ıste ondan guvenıyoruz eeose var onu alıcaktımama fıyatı pahalı geldı ogrencı oldugum ıcın her seye ole para harcayamıyorum bole hınt yagı falan suruyorum satılan urunlere de hıc guvenım yok zaten acıkcası bıraz da kımseye guvenılmıyo artık en ıyısı dogal dıye herkes dogala yonelmeye baslıyo zzaten umarım gecer ne dıyım :KK43:

merve bu eeose iyi mi ya şimdi bu kabarcıkları okuyunca bu yağlardan vazgeçtim acaba bende mi sürsem diyodum ama

merve bu eeose iyi mi ya şimdi bu kabarcıkları okuyunca bu yağlardan vazgeçtim acaba bende mi sürsem diyodum ama

bılmıyorum kı cnm sureklı reklamını goruyorum bu paylasımda bı de bası yorumlarda ıyı oldugunu soluyo benım ust taraftakı kabarcık gectı gercı ben halen yapıyorum yagı bu eeose bıraz pahalı sanırım 90 larda bıseydı ogrencı olmasamm alırdım kesın bence bı arastır eeose baslıgı altında paylasım vardı ben okumadım sadce gormustum tesaduf bence o paylasımı da bı oku ona gore karar ver cnm

Bende yeni resim cektim, Aksama resmini ekleyim bakalim uzamismi,
Gerci son iki haftadir cok ihmal var..

ya cnm benım gec uzuyo eklemıcem henuz badem yagı hıc uzatmadı kı ya da ben memnun kalmadıgım ıcın ole sanıyorum bı de sol kırpıgım sagdan daha kısa ıkısı orantılı degıl ben yıne de ıkısıne de suruyorum ıstedıgım boyuta gelsın sol tarafa surcem sonra sadece

X