Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Amin canim. Ins seninde kirpiklerin en kisa zamanda uzar..

ınsallah cnm bende dıyorum bu kırpıkler nıye hala aynı bagısıklık kazanmıs ıyıce tekrardan cok sagol bılgın ıcın
ıkı ay oldu galıba ya ben kullnalı hınt yagını sen ara ara kullnıyorum demıstın kullnıyomusn cnm
ben ıstedıgım boyuta geldıkten sonra ıkı haftada bı kere falan yıne durmeye devam edıcem o gurlugu uzunlugu koruması acsından cnm garantı olur hem az mı ugratık uzatmak ıcın
ben hala ugrasıyorum

sevgili arkadaşım doğal ve ekolojik ürünlere karşı ilginiz varsa gerçekten burası harika bir şirket koşer sertifikası ve helal sertifikası vardır ki buda ürünlerinin kalitesinin ve güvenirliliğinin ispatıdır.buraya ücretsiz üye olabliyorsunuz alışveriş yaparkaen parada kazanabiliyorsunuz.ömrünüze ömür güzelliğinize güzellik paranıza para katıyorsunuz.üye olmak isterseniz xxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
Dünden beri ben de hint yağı kullanmaya başladım ama rimel kutumda hint yağı ve çörek otu yağını karıştırdım öyle kullanayım dedim ama,acaba ikisi karışık mı kullansam yoksa sadece hint yağı mı :26:

kirpikleri zayıflatan,dolayısıyla döken rimelin uzun süre kirpikte kalması.o yüzden muhakka göz makyajı temzleme losyonu kullanılmalı.onlar kirpiği temzlerken besliyor üstelik

hint yagı ve badem yagı karısımıdır arkdslar.. 15 gunde sonuc verıo.. benım kirpklerim cok gürdü ama hepimizin oldgu gbi rimel malesf döktü kirpklerimi. şimdi canlanıo yavas yavas.. duzenlı kullanıldgnda dahada işe yarar

lashfood isimli markanın çeşitli ürünleri var. sabırlı olmaya ve düzenli kullanmaya özen gösterirseniz sonuç mükemmel olacaktır. ben çok dikkat edemedim ama biraz uzunluğu farketti.

bende vazelinin kirpiqe sürülmesini duydum. badem yaqıyla karıstırılırsa daha iyi oluomuş. ben kullanmaya başladım. benmde kirpiklerim kısa ve az malesef :/ başka denenen yöntem varmıdır arkadşlar ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…