Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Sen lazere tonlarca para vermeden aycangulun verdigi tarihlerde bir iki kez agdani yapsana daha az paraya azaltirsin kolundaki tuyleri.

Canim bence sen hemen bu ay baslaki, yaza kadar kollarindaki tuyler yariya inmis olsun.
Daha rahat edersin guven bana..

Bu arada kaslarim dokuluyor,
elledikce ikiser ikiser elime geliyor

kasların mı dokuluyo nıye kı ????????
sen kaslarına hınt yagı mı suruyodun cnm eger oleyse dokmemesı lazım baska bıseyden dolayı olmus olabılır cok saskınım su an

cnm ya benım bu ay para bırıktırmem gerekıyo ( ogrencıyım bı de ) bı takım makyaj malzemesı almıstım sıparıs etmıstım onları odıcem cok almadım ama dedıgım gıbı ogrencılık ıste baska ıhtıyaclar da var tabı bu arada :2:
o yuzden mumkunse yazın alım dıyorum kısın gozukmuyo nasılsa zaten yazın bı baslayım devamı gelır bırakmam
bu arada gercekten uzuldum kaslarına ya hala dokuluyomu yedıgın bısey dokunmus olmasın eger hala dokuluyosa bence bı cıldıyeye gıt derım kırpıklerın nasıl bu arada ??
ben artık cok sınır olmaya basladım ya uzamıyo hala aynı
offfff suruyorum ama yıne de
bı de taktımkı bu konuya ıyıce nedense yenılen pehlıvan mısalı gelen gecen meılletın kırpıklerıne bakar olarak buluyorum kendımı anlamıyorum nıye boleoldu

Son düzenleme:
Anliyorum canim..
Kirpiklerim iyi.
Kaslarim kadar olmasa ordanda dun birer tane dokuldu yaa.
Kesin eksik bisey diyecektimde,
ben normalde hergun sut icerdim, son bir kac gundur sut icmiyorum..
Belki o yuzdendir.. Birazdan yine sute devam.
Kirpiklerime gelince, maskarali hali simdi dogal hali oldu.
O yuzden artik rimmel kullanmiyorum nerdeyse hic..
Sut fayda etmezse doktora gidimde, kaslarim gur gozle gorulur eksilme yok,
bizim doktorda antik kaslarim yok olmadan bisey yapmaz gerci ya neyse.
Bi google amcaya bakayim sebebi neler olabilir

hint yağını bıraktıktan sonra tekrar eski haline donuyo mu ya sormayı unuttum , başlayıp başlamama konusunda çok karasızım , bide yağ bezeleriniz noldu:44:

hint yağını bıraktıktan sonra tekrar eski haline donuyo mu ya sormayı unuttum , başlayıp başlamama konusunda çok karasızım , bide yağ bezeleriniz noldu:44:

usttekıler gıttı cnm ya gecıyo cıdden Allah a sukur sol gozumde alt kısımda var demıstımya o gecmedı sanırım o eskıden de vardı galıba ben kırpıge taktıgım ıcın bu ara dıkkatlı bakıyorum gozlerıme fenerle falan cıkıyomu dıye ( su an bu cevaptan sonra kendıme ınanamıyorum ya salak gıbı hıssedıyorum nedense )
Allh benı
ama bırakmadım cnm memnunum bı ara bırakmıstım ara ara suruyodum ama hıc eskı halıne donme oladı vala al dene herkes memnun tek memnun kalmadım dıyen yok y ada ben kacırdım ama kas ıcın aynı seyı solemıcem hınt yagı kasta kırpık karad ıyı degıl sankı

Son düzenleme:

usttekıler gıttı cnm ya gecıyo cıdden Allah a sukur sol gozumde alt kısımda var demıstımya o gecmedı sanırım o eskıden de vardı galıba ben kırpıge taktıgım ıcın bu ara dıkkatlı bakıyorum gozlerıme fenerle falan cıkıyomu dıye ( su an bu cevaptan sonra kendıme ınanamıyorum ya salak gıbı hıssedıyorum nedense )
Allh benı
ama bırakmadım cnm memnunum bı ara bırakmıstım ara ara suruyodum ama hıc eskı halıne donme oladı vala al dene herkes memnun tek memnun kalmadım dıyen yok y ada ben kacırdım ama kas ıcın aynı seyı solemıcem hınt yagı kasta kırpık karad ıyı degıl sankı

Son düzenleme:

oh vala ya ne guzel masallah cnm darısı benım basıma
sutten de olabılr dedıgın gıbı demır eksıklıgınde de olabılır
bı de kendını yenılıyosa bu ılkbahar aylarında kırpık kas kendını yenıler ve daha uzun olurmus cnm ondan da olabılır yanı

slm kızlar..bende güçlensin die vazalin sürüyorum geceleri yatarken..faydası oluyor....şuan hamileyim acaba sürmemin sakıncaası var mı acaba ?

Dun ve bugun ictim.
Bakalim nasil olcak,merakla bekliyoruzz

Bu arada ilk bahar aylarinda kas ve kirpiklerin yenilendigini ilk defa duyuyorum.
Insallah en yakin zamanda belli olmadan uzarlar geri..

Son düzenleme:
kızlar uzun zamandır cekmemıstım kırpıkleırmı fark var ama ıstedgım gıbı degıl sımdıkı gorunum sole :

kızlar bı de benım kırpıklerımın rengı resmen koyulastı gozle gorulur bı degısıklık var bu yonde ısıktan dolayı daha sarı cıkmıs ısık yanıltmasın cok yakından cektıgım ıcın ole gozukuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…