Göz Makyajı Kirpiklerimi uzatmak ve gürlestirmek için ne yapabilirim?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

evet o başlıkları okudum da bu da şu göz ilacı olan var ya onun gibi bişi mi diye korktum , googleda falanda aradım zararlı bi etkisinden hiç bi yerde bahsedilmemiş, sonra acaba tekrar kısalır mı diye düşündüm onunla ilgilide hiç bişi yok kötü bi yorum bulamadım ama uzun vadede degerlendirmek lazım ,püf bilemedim napsam

bence sende yg kulln cnm bu ılaclar dah akotu etkı yaratabılır belkı benım sadece kabarcık olustu ve ust taraftakı gectı kabarıklık alt duruyo buyuk bı sdorun degıldır herlde ama bı daha cıkarsa hastaneye gıtcem cnm goz onemlı amabu eeose olsun baska seyler olsun gozxunun cııne kacırırısan dah buyuk sorunlar olabılır ama yagda ole degıl

@ Merve,
Canim ben daha yaglara gecmedimki,
simdilik hala ilac kullaniyorum, ikinci siseye basladim.
Bu sise bitince belki yagada baslarim.
Hint yagi almistim, aklima geldikce surerim, zaten baya bir fark oldu simdiden

ya cnm bu lumıganı kaca almıstın sen ben onu denemek ısıtoyurm galıba ya hanı kabarcık olustuya bende sonra korkmaya basladım cogalırsa falan dıye ama daha da hala kullanıyorum yagımı ama bu ılacı denıcem napım bende kacırmamaya dıkkat ederım artık ( ucuzdur umarım

Kızlarrr bu ürünü bende araştırmıştım blogunda kullanan kişi kullanmayı bırakıp bi kaç ay sonra kirpiklerinin dokulup eski boyuna geri dondugunu yazmıştı

sayfası boyle değildi ama aynı kişinin başka bloguda olabilir kişiden tam emin olamadım bakıyım bi tekrar bulabilcem mi ama oyle bişi okudugma eminim ,ilaçla kendine zarar verme bence

buldum.. LensMakyaj: Lumigan kullanım şekli

Maalesef kirpiklerim ilacı bırakmam dolayısıyla eskiye döndü. 1 ay önce tekrar başladım.

Rica ederim. İlaç gece göz kapağımda kalıyor. Sonra sabah yüzümü yıkama jeliyle yıkarken çıkıyor.

Adsız, paylaşım için teşekkürler. Bu riski de bilmemiz iyi oldu. (alttan 2. yorum)

okudum cnm ama kız pez etmemıs vala hala suruyo 35 tl bana cok geldı vala su an verememole bı fıyat ama 4 5 tl olaymıus alırdım :)) denerdım bıraz yıne de sonucta cok fazla dokmemeıstır heralde ya ((((((

Ben ilaci 30 tl ye almistim..

Kirpiklerin dokulebilme ihtimali varsa eger,
bi kac tane alip depoda saklarim galiba..
Dur bakalim, su sisede bitsin zaten bir kac ay boyunca yurddisinda oldugum icin ilac alamam.
Burda recetesiz ilac vermiyolar cunku. Bu surede hint yagini kullanirim,
belki dokulmeyi bu sekilde engellerim.

pahalı degıl aslında ama su an ıcın alamıcam lens almayı dusunuyorum da ( yoksa alırdım yıne de denemek ıcın sırf cunku muhtesem bı uzunluk olmus ben ıkı aya yakın kullnıyorumhınt yagını bole olmadı kırpık yapımdan sanırım

^ Hint yagindan memnunsan bosuna ilac kullanmaya ne gerek varki?
yavas yavasta uzasa olur, benim ilac bitince bende yaga gecicem insallah.

hepbaharolsa,

ekşi sözlükte lumigan 1/10 oranında distile su ile seyreltilerek kullanılır yazıyor. sen seyreltiyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…