Makyaj Ürünleri kirpiklerimi hangi rimel kivirabilir?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
mervemervemerve demin disari ciktim hint yagi ve badem yagini aldim.hemen karistirdim ve kirpiklerime surdum.Yalniz su hint yagi cok pis kokuyo ya:)

Seda Merve arkadasimiz badem yagi ve hint yagi karisiminin kirpikleri uzattigini soyledi.Kendi de suruyormus. Sende kirpiklerinin uzamasini istiyorsan istersen deneyebilirsin.

kızlar kırpık kıwırma dletini fön makinesiyle brz ısıttktn snra kırpklernızı kıwırrsanz daha uzun sure kıwrık kalıoms:KK70: bende cosmopolıtanda okumstm ama hc denemdm belkı denemek ıstersnz:KK70:

mervemervemerve demin disari ciktim hint yagi ve badem yagini aldim.hemen karistirdim ve kirpiklerime surdum.Yalniz su hint yagi cok pis kokuyo ya:)

cnm hangı marka aldın hınt yagını ben hıc koku falan almamıstım benım hınt yagından aslında hıc koklamadım da :) bu arada cok cok ozur dılerım badem yagının tatlı badem yagı olması gerektıgını yazamayı unutmusum ıns tatlı almıssındır :KK43: bu arada hınt yagı bıraz agır kıvamlı bı yag haberın olsun

evet canim badem yagi Allahtan tatli cikti hic bakmamistim alirken:). hint yaginin markasi amla dabur.Umarim iyidir.Nette baktim en kalitelisi yaziyordu. Ama felaket kotu kokuyor.Hintli saticidan aldim.Ins gercekten uzatir ya

evet canim badem yagi Allahtan tatli cikti hic bakmamistim alirken:). hint yaginin markasi amla dabur.Umarim iyidir.Nette baktim en kalitelisi yaziyordu. Ama felaket kotu kokuyor.Hintli saticidan aldim.Ins gercekten uzatir ya

cnm hınt yagınını dıger adı o amla dabur ben ole bılıyorum yanı mecıt efendınınkı cok ıyı bı de naıloıl dalan ıyı benımkı naıloıl mı neydı bak kardenın de guzel bu arada netten baktım amla dabur dıye de yazıyomus evet senınkının kabınını dısı yesıl mı pekı nette ole gozukuyo da bu arada sevındım tatlı badem yagı almana :) bı de hıntlı satıcıyı nerden buldun :))))

Merve ben yurt disinda oldugum icin hintli dolu burda:). Ya bide alirken kararsiz kaldim cunku uzerinde sac resmi vardi.Adam dedi iyi bu. Suruyorum ama fark yok gibi.Gerci yeni basladim ondan :)ama biraz sabirsizim sanirim:).

Eklentiler

• $daburamlasacbakimyagi.jpg
    $daburamlasacbakimyagi.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 126
Merve ben yurt disinda oldugum icin hintli dolu burda:). Ya bide alirken kararsiz kaldim cunku uzerinde sac resmi vardi.Adam dedi iyi bu. Suruyorum ama fark yok gibi.Gerci yeni basladim ondan :)ama biraz sabirsizim sanirim:).

yok cnm dogru almıssın nerde yasıyosun hındıstan falan mı kıs :KK1: ya ama agır kokuyo dedınya ben aasıl kendı yagımdan suphe etmeye basladım :) benım hıc kokmuyo eee nasıl uzadı bu kırpık o zaman :KK43:

evet merve ya oyle agir kokusu varki kardesim at o yagi odadan diyor :).ya belki seninki kokusuz hint yagidir hepsi bir olmaz ki.Netice bakcaksin uzamis seninkiler,onemli olan da o:). Darisi basima ins uzatir ya.Evdekiler dalga geciyor benimle inanma hepsine diye

evet merve ya oyle agir kokusu varki kardesim at o yagi odadan diyor :).ya belki seninki kokusuz hint yagidir hepsi bir olmaz ki.Netice bakcaksin uzamis seninkiler,onemli olan da o:). Darisi basima ins uzatir ya.Evdekiler dalga geciyor benimle inanma hepsine diye

cnm sonucta dogal yaglar bunlar kımyasal degılkı Allah ım hıc bıseyı sebepsız bı yere yaratmadı elbet var bı yararı bu yag da kırpık uzatıyo bı cok ısı dedı gordu sonucu ınan sen :) ama senınkı benımkınden uzun cnm benım bıraz gec uzuyo bı de badem yagına uyuz oldum cok akıyo ya gozume gırıyo hınt yagı ole yapmıyodu bı daha ıkısını karıstırmıcam vala benım gozler hassas oldugu ıcın hemen yanıyo bıtsın de sadece hınt yagı kullncam

X