Göz Makyajı Kirpiklerim dökülüyor :(

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

meyde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2011
272
0
Anlamadım bi türlü bi kaç haftadır kirpiklerim çok dökülmeye başladı.Makyaj falan da yapmıyorum uzun zamandır ama sebebi ne sizce ?

sebebını bılemıyorum ama badem yagı ıyı gelır derler. guclendırır ve uzatır

Stres yada sıkıntı yaptığın bir konu varsa o yüzden dökülüyor olabilir canım hint ve badem yağı karışımı uygularsan çok iyi geliyor.

Canim bir kirpik telinin omru bikac hafta oluyomus benimki de rimelden felan dokuluyo ama yine cikiyo. Ama hint yagi gercekten cok etkili goz altlarina degirme ama zarari oluyo

Canim bir kirpik telinin omru bikac hafta oluyomus benimki de rimelden felan dokuluyo ama yine cikiyo. Ama hint yagi gercekten cok etkili goz altlarina degirme ama zarari oluyo

göz altlarına ne zararı var acaba bende hint yağı kullanmak istiyorumda. peki göze kaçarsa bi zararı warmıdır:26:

Boş rimel kabına, badem yağı,susam yağı, zeytin yağı karıştırıp koymuştum.Her fırsatta sürdüm,gece gündüz,evdeyken,dışarıdayken..Kesinlikle tavsiye ederim..Hem çabuk uzuyor,hem dökülmesi azalıyor.

Konu içeriği nedeniyle "Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme" başlığına taşındı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…